Stáže

Společnost Omron je skvělým místem pro zahájení budoucí profesní dráhy. Studenti zde mají příležitost pracovat na podnětných a zajímavých projektech nebo absolvovat praxi v Nizozemsku či jiné evropské zemi.

Omron hledá studenty

Omron vždy investuje do nadšených a ambiciózních lidí a také do studentů. Ve vývoji elektrotechnických výrobků, prodeji, výrobě nebo v řízení prodeje výrobků jsou vždy zajímavé (technické) projekty, které vyhový vašim zájmům.

Omron nabízí

Práci v mezinárodní organizaci během vašeho studia. Tréninkový program nebo stáž je jedinečná příležitost dozvědět se více o naší společnosti. Během této doby se můžete rozhodnout, jestli bude Omron váš budoucí zaměstnavatel.

Aktuální projekty

Ve společnosti Omron průmyslová automatizace je hodně příležitostí pro studenty. Společnost Omron má různé obory, ze kterých si můžete vybrat: výzkum a vývoj, výroba, prodej a řízení prodeje produktů.

Příležítost v ’s-Hertogenbosch, Holandsko

  • Pro studenty elektrotechnického, průmyslového nebo strojního inženýrství, průmyslového návrhářství, aplikované fyziky, matematiky a informatiky.
  • Oblasti: vývoj, výroba a řízení prodeje produktů pro průmyslovou automatizac

Příležitost v Barceloně, Španělsko

  • Pro studenty elektrotechnického nebo průmyslového inženýrství, matematiky a informatiky.
  • Oblasti: vývoj produktů pro průmyslovou automatizaci.

Prosím vyplňte formulář žádosti o stáž, jestliže se zajímáte o příležitost stáže u společnosti Omron.