Stáže

Pokud si chcete obohatit svůj život a prohloubit znalosti potřebné k další kariéře, nástup ke společnosti Omron je jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat.

Nabízíme studentům příležitost pracovat na podnětných a zajímavých projektech nebo absolvovat praxi v různých zemích po celé Evropě.

Omron hledá studenty

Omron EMEA vždy investuje do nadšených a ambiciózních studentů. Není problém najít zajímavý projekt, který vyhovuje vašim zájmům, ať se již jedná o oblast vývoje elektronických produktů, prodeje, výroby nebo produktového marketingu. Takto můžeme kultivovat vaše schopnosti a vy můžete přispět k budování lepší společnosti ve smyslu našich principů.

Nabídky společnosti Omron

Práce během studia v mezinárodní organizaci? Odborná praxe nebo stáž je jedinečnou příležitostí k důkladnému poznání naší společnosti. Během této doby se můžete seznámit s našimi charakterizujícími principy a hodnotami, kterými se řídíme. Je to skvělá příležitost, jak poznat, proč právě Omron je vaším budoucím zaměstnavatelem.

Skutečné projekty

V rámci evropské skupiny Omron Industrial Automation můžete pracovat v několika odděleních. Nabízíme několik možných oborů pro stáže, například výzkum a vývoj, výroba nebo prodej a marketing.

Máte zájem rozvíjet svou kariéru ještě během studia?

Přihlaste se na stáž v jedné ze zemí, kde stáže nabízíme, a možná brzy začnete pracovat v jednom z našich týmů v některé z následujících zemí: