Díky nové Průmyslové PC platformě bude výroba „inteligentní“ a „integrovaná“ | Omron, Česká republika

Přihlásit se

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Změnit heslo

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Díky nové Průmyslové PC platformě bude výroba „inteligentní“ a „integrovaná“

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Díky nové Průmyslové PC platformě bude výroba „inteligentní“ a „integrovaná“

Našimi „integrovanými“, „inteligentními“ a „interaktivními“ koncepty přinášíme skrze automatizaci inovace do výrobních hal. Průmyslová PC platforma (IPC) je nová platforma řízení, která vnáší „integrovanou“ a „inteligentní“ automatizaci do výrobních hal a jejich zařízení po celém světě. Na inovacích ve výrobě spolupracujeme s výrobci a tvoříme vlastní unikátní automatizační prvky. Využíváme širokého výběru továrních produktových řad včetně PLC a IPC technologií a volně dostupných průmyslových sítí jako je EtherCAT.

IPC je počítačová architektura založená na platformě, která splňuje přísné kvalitativní standardy vyžadované pro zařízení v průmyslové automatizaci a lze ji stabilně dodávat po dlouhou dobu. Pomáháme výrobcům s nasazením chytrých výrobních procesů používajících IoT (Internet věcí) a zpracováváním Big Data pomocí IPC. Zároveň jim pomáháme jak zvýšit produkci jejich zařízení, tak zlepšujeme výrobní kvalitu tím, že používáme pro výrobní linky a vybavení know-how, které jsme získali z Platformy Sysmac Automation. Toto know-how obsahuje mimo jiné pokročilé ladění řízení.

V současnosti se rozmáhá trend cílit na inovativnost výroby použitím IoT, Big Data a robotiky na výrobních linkách. Kvůli sběru dat pro preventivní údržbu je PLC propojeno s kancelářským počítačem. To vyžaduje komplexní správu licencí a služby jsou k dispozici pouze krátkodobě. Kromě toho si výrobci strojů a zařízení na výrobu polovodičů sami vyrábějí specializované desky vybavené operačním systémem s reálným časem, které slouží jako hlavní řízení. Vývoj běžných kontrolních funkcionalit zadávají třetí straně a soustředí zdroje na vývoj klíčové konkurenceschopné technologie. Tyto okolnosti zvyšují globální poptávku po řídicích jednotkách založených na počítačové architektuře, kterou lze používat v nepříznivém prostředí - je spolehlivá, ale zároveň umožňuje flexibilní vývoj.

Průmyslová PC platforma

Na výše zmíněnou poptávku jsme se rozhodli odpovědět vývojem tří typů IPC. Uživatelé si mohou vybrat to nejlepší IPC od skříňových modelů počítačů po počítače typu all-in-one se zabudovanou obrazovkou tak, aby přesně vyhovovaly potřebám jejich systémového nastavení a aplikacím. IPC podporuje EtherCAT, volně dostupnou síť používanou na výrobních linkách a vybavení po celém světě. Stejně tak je součástí IPC vývojové prostředí, které umožňuje uživatelům upravovat funkcionalitu, což u předchozích IPC nešlo.

  • Průmyslové PC

    Průmyslové PC nabízí odolnost a spolehlivost pro použití ve výrobních halách a prostředí. Je kompatibilní jak s operačním systémem Windows, tak s programy pro řízení strojů a automatizaci. Umožňuje sběr výrobních dat pro zajištění stabilního provozu zařízení.

  • Průmyslové PC: IPC řídicí jednotka stroje

    IPC řídicí jednotka stroje kombinuje přesnost a rychlost řídicí jednotky stroje řady NJ/NX a všestrannost a rozsah programů pro OS Windows v jedné platformě díky naší unikátní funkci hypervision. Takto získáte nejen zpracování výrobních dat, ale i pokročilé jemné ladění řízení pomocí ILOR+S (Input, Logic, Output, Robotics + Safety).

ipc series prod
Sledujte společnost Omron Industrial Automation na síti LinkedIn