Třetí vlna zařízení průmyslové automatizace na jednotné konstrukční platformě | OMRON, Česká republika

Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Třetí vlna zařízení průmyslové automatizace na jednotné konstrukční platformě

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Třetí vlna zařízení průmyslové automatizace na jednotné konstrukční platformě

V dubnu 2017 uvádíme na trh třetí vlnu zařízení průmyslové automatizace (FA) vystavěných na jednotné konstrukční platformě pro jednotnou specifikaci produktů. Mezi nové produkty patří spínané napájecí zdroje, svorky na DIN lištu, senzory úniku kapalin a reléové I/O svorkovnice.

Sjednotili jsme konstrukci svých zařízení FA tak, abychom ušetřili místo a umožnili tak výrobu rozváděčů o menší velikosti. Tato prostorově úsporná zařízení FA také výrobcům rozváděčů umožňují zahrnout do rozváděče více komponent a rozšířit tak jeho funkčnost. Kromě toho standardizovaná, menší velikost těchto komponent umožňuje jednodušší a rychlejší přizpůsobení rozváděče. Kromě toho do společné konstrukční platformy patří patentovaná technologie svorek „Push-In Plus“ společnosti Omron, která kombinuje rychlé zapojení se spolehlivým spojením a výjimečnou odolností vůči vibracím. Předchozí produkty FA vystavěné na společné konstrukční platformě zaujaly přední linii ve výrobě u více než 7 000 globálních společností.

Zavedli jsme společnou konstrukční platformu, která šetří místo a umožňuje rychlejší připojení k rozšířené řadě svorek XW5T, reléových I/O svorkovnic G70V a 30W modelů spínaných napájecích zdrojů S8VK-S, což završuje stávající nabídku 60-, 120-, 240- a 480W modelů a umožňuje širší aplikaci.

Rozšíření nabídky produktů FA založených na společné konstrukční platformě bude mít skvělý kombinovaný efekt dosažený tím, že poskytuje širokou řadu produktů. Společnost OMRON usiluje o inovaci rozváděčů zákazníků. Protože se výška produktu mění v závislosti na faktorech, jako je výkon a vyzařování tepla, rozdělili jsme produkty pro rozváděče do tří hlavních skupin se specifickým umístěním (v řadě) v rozváděči: I/O, řízení a výkonové. U každé kategorie zajišťují optimální pravidla redukování nevyužitého prostoru a optimalizaci šířky mezi vedením vodičů.

Podrobnosti o produktech najdete v sekci o výrobě rozváděčů.

Nové produkty v této nabídce:

Svorky na DIN lištu: XW5T

Řada svorek na DIN lištu XW5T s technologií Push-in Plus se zdvojnásobila z 18 na 36 modelů. U svorek s maximální šířkou 5,2 mm (maximální jmenovitý proud: 24 A) a 6,2 mm (maximální jmenovitý proud: 32 A) byly vedle dvouúrovňových typů šetřících místo přidány typy 1:2 (interní zapojení) a 2:2 (pro větvení). Rozšířenou řadu svorek XW5T s jedinečnou technologií Push-In Plus společnosti Omron je možné použít pro více aplikací.

Technické údaje:

 • Metoda spojení: technologie Push-In Plus 
 • Šířka: 3,5 mm, 5,2 mm, 6,2 mm 
 • Jmenovitý průřez: 1 mm², 2,5 mm², 4 mm²

img product xw5t group2 prod
Svorky na DIN lištu XW5T

Spínané napájecí zdroje: S8VK-S (30 W)

Nový model 30-W je završením řady S8VK-S. Širší nabídka řady S8VK-S je odpovědí na poptávku po malokapacitních systémech, které šetří místo a umožňují rychlé přizpůsobení na míru. Odolnost vůči vnějším vlivům – jedna z hlavních předností modelu S8VK-S – se shoduje s ostatními produkty v této řadě (rozsah teploty prostředí -40 až 70 °C apod.) a zajišťuje stabilní chod v různých podmínkách.

Technické údaje:

 • Metoda spojení: technologie Push-In Plus 
 • Jmenovitý výkon: 30 W 
 • Rozměry (Š/V/H): 32 mm / 90 mm / 90 mm

img product s8vk-s03024 corner prod
Spínané napájecí zdroje: S8VK-S (30 W)

Senzory úniku kapalin s detekcí odpojení senzoru, typ PNP: K7L-AT50DPB/-UDPB

Díky tenkému tvaru a vysoké přesnosti detekce úniku kapalin se řada K7L využívala v mnoha různých oblastech včetně zařízení na výrobu polovodičů nebo automatizaci v budovách. Jejich samodiagnostická funkce bezpečně zjistí odpojení snímacích pásků (senzorová část) i únik kapaliny pomocí výstupního signálu PNP, který zabraňuje zbytečných závadám a poruchám zařízení.

Technické údaje: 

 • Metoda spojení: technologie Push-In Plus 
 • Výstupní konfigurace: PNP, 30 VDC, 100 mA 
 • Rozměry (Š/V/H) pouzdra a patice se svorkami Push-In Plus: 15,5 mm / 90 mm / 83 mm 
 • Bezpečnostní standardy: CE, UL(Recognition), UL(Listed) a značka S

k7l series prod
Senzory úniku kapalin K7L-AT50DPB/- UDPB

Řada reléových svorkovnic s technologií Push-in Plus: G70V (modely s interním propojením)

Řada reléových I/O svorkovnic G70V s technologií Push-in Plus (uvedená v dubnu 2016) má nyní modely s interně propojenými I/O svorkami, které podporují efektivitu zapojení. Vstupní modely mají 16 bodů/společný a výstupní modely 4 body/společný x 4, takže zachovávají flexibilitu a zkracují dobu zapojení. Řada: reléové I/O svorkovnice G70V

Specifikace: 

 • Metoda spojení: technologie Push-In Plus 
 • I/O: vstupy/výstupy 
 • Počet I/O bodů: 16 bodů 
 • Interně propojené I/O svorky: vstupní modely: 16 bodů/společný, výstupní modely: 4 body/společný x 4 
 • Společný na straně konektoru: NPN, PNP

img product g70v prod
Reléové I/O svorkovnice G70V
Sledujte společnost OMRON Industrial Automation na síti LinkedIn