Servis oprav

Snadné a rychlé

Již několik let poskytuje Omron Europe servis oprav prostřednictvím Evropského servisního střediska (ERC), které se nachází v holandském městě Den Bosch.

ERC poskytuje velmi kvalitní servis oprav pro většinu produktů společnosti Omron, konkrétně PLC automaty, časovače, čítače, kamerové a identifikační (ID) systémy, frekvenční měniče a servopohony. Středisko využívá pro opravování produktů nejnovější technologie, a to až na úroveň součástek. ERC je nejen schopné poskytnout detailní zprávu o opravě, ale také udržet náklady co nejnižší, díky čemuž přináší kvalitní servis za nejlepší cenu.

Žádost o opravu

Evropská databáze oprav

Evropská databáze oprav nabízí našim místním zastoupením a distributorům nástroj pro snadný přístup ke zprávám o opravě a sledování oprav.

Po zadání žádosti o opravu je automaticky vytvořena DHL průvodka. Také lze sledovat stav procesu opravy. Pevná cena za opravu je poskytnuta předem!

Přístup do Evropské databáze oprav

Sledování stavu opravy

Toto je sekce pro sledování opravy v Evropském servisním středisku Omron.

Zde můžete vidět aktuální stav vaší opravy po zadání RMA čísla. RMA číslo je "číslo opravy", které vám bylo přiřazeno místním zastoupením společnosti Omron (NSC) v autorizaci opravy.

Sledování vašeho RMA čísla/opravy