Ekologická automatizace

Řešení pro trvale udržitelný rozvoj obchodních příležitostí

Ještě nedávno pomáhala „ekologická řešení“ zredukovat odpady, ušetřit energii a minimalizovat znečištění – často ovšem stála více peněz, než kolik dokázala ušetřit. Ale dnes již ne. Ekologická automatizace Omron znamená, že nejlepší řešení pro životní prostředí je současně také nejlepším řešením pro váš rozpočet. Ať již jde o krátkodobou taktiku nebo dlouhodobé firemní strategie, Omron vám nabízí nápady, řešení a zkušenosti potřebné pro jejich realizaci.

Považujte tuto stránku za svůj portál k novým obchodním příležitostem. Máme reference zákazníků, recenze produktů, tipy ekologické strategie a ještě více. Mnohem více. Podívejte se.

Kde chcete začít

EU_photovoltaic_solution_420x170.jpg

Fotovoltaická řešení

Nabízíme technologii, podporu a znalosti, které vám pomohou zvýšit množství generované fotovoltaické energie. Ať už navrhujete nový systém, nebo zlepšujete stávající instalaci, máme fotovoltaická řešení, která vám pomohou optimalizovat vaše solární elektrárny.

více informací
EU_energy_solution_420x170.jpg

Monitorování energie

Porozumění spotřebě energie je prvním krokem k lepší energetické účinnosti Prozkoumejte hardwarová a softwarová řešení, která odhalí plýtvání energií skrytá hluboko ve vašem systému a zaměřte se na zařízení spotřebovávající příliš mnoho energie

více informací
EU_energy_efficiency_400x170.jpg

Úspora energie

Objevte nová řešení, které nabízejí úsporu energie bez obětování výkonu nebo funkčnosti. Dosáhněte vyšší energetické účinnosti a zároveň vyššího výkonu systému.

více informací

Přečíst nejnovější články

EU_solar_Azienda_agricola_Enego_420x420.jpg

Naše spolupráce se společností „On Energy Project“

V několika posledních letech vybudovala italská společnost „On Energy Project“ více než 400 solárních elektráren a v současné době jich asi 600 spravuje. Podporuje také náš poprodejní servis pro zákazníky, kteří ztratili svou technickou dokumentaci. Není překvapením, že je tento růst a obchodní úspěch společnosti On Energy Project postavený na dosahování dobré pověsti týkající se spolehlivosti a výkonu instalace.

více informací
Tracking.jpg

o 10% vyšší výstup, než bylo očekáváno

Sicilská FV elektrárna San Gabriel v dubnu 2010 zvýšila produktivitu a začala se podílet na národní síti. A díky našim měničům KP100L a vysoce profesionálnímu provádění údržby celkový energetický výstup tohoto 4MWp závodu zásadně překonal očekávání. O 5 let později celková produktivita závodu stále o 7 až 11 % převyšuje původní očekávání.

více informací
TUVR_logo_420xX.jpg

Řešení PID podporují globální certifikační orgány

Rozsáhlá testování provedené nezávislou organizací TÜV Rheinland v Itálii potvrdila vynikající výkon řešení PID. Pomocí našich řešení PID dokázali technici společnosti TÜV u řady FV panelů s výrazně zhoršeným výkonem téměř obnovit výstupní výkon uváděný výrobci panelů. 

více informací