Fotovoltaická řešení

Nabízíme technologii, podporu a znalosti, které vám pomohou zvýšit množství generované fotovoltaické energie. Ať už navrhujete nový systém, nebo zlepšujete stávající instalaci, máme fotovoltaická řešení, která vám pomohou optimalizovat vaše solární elektrárny.

Řešení pro novou instalaci (trh)

EU_solar_Azienda_agricola_Enego_420x420.jpg

Naše spolupráce se společností „On Energy Project“

V několika posledních letech vybudovala italská společnost „On Energy Project“ více než 400 solárních elektráren a v současné době jich asi 600 spravuje. Podporuje také náš poprodejní servis pro zákazníky, kteří ztratili svou technickou dokumentaci. Není překvapením, že je tento růst a obchodní úspěch společnosti On Energy Project postavený na dosahování dobré pověsti týkající se spolehlivosti a výkonu instalace.

více informací
Tracking.jpg

o 10% vyšší výstup, než bylo očekáváno

Sicilská FV elektrárna San Gabriel v dubnu 2010 zvýšila produktivitu a začala se podílet na národní síti. A díky našim měničům KP100L a vysoce profesionálnímu provádění údržby celkový energetický výstup tohoto 4MWp závodu zásadně překonal očekávání. O 5 let později celková produktivita závodu stále o 7 až 11 % převyšuje původní očekávání.

více informací
milan_expo_420x280.jpg

Solární energie ve středu zájmu

Na výstavě Expo Milano 2015 (1. května až 31. října) se především představila energeticky účinná, praktická řešení, která pomáhají zajistit dostatek zdravých a bezpečných potravin pro všechny a současně respektovat planetu Zemi a její prostředí. Cílem výstavy Expo je zahájit dialog mezi hlavními mezinárodními hráči v oboru a vyměnit si názory na tyto výzvy, které dopadají na celé obyvatelstvo.

více informací

Řešení pro stávající instalace (trh)

TUVR_logo_420xX.jpg

Řešení PID podporují globální certifikační orgány

Rozsáhlá testování provedené nezávislou organizací TÜV Rheinland v Itálii potvrdila vynikající výkon řešení PID. Pomocí našich řešení PID dokázali technici společnosti TÜV u řady FV panelů s výrazně zhoršeným výkonem téměř obnovit výstupní výkon uváděný výrobci panelů. 

více informací
Road_To_420x420.jpg

Ze 60 % na plnou kapacitu

Nikdo ve skutečnosti neví, proč a kdy ve fotovoltaických instalacích dochází k degradaci PID, víme ale, že s tím mají něco do činění vysoké teploty, vlhkost a salinita mořských oblastí. Mezi prvky, které také zrychlují nástup PID, patří i slabá izolace modulů.

více informací
PID_70%_power_reduction_480x280.jpg

PID způsobuje 70% snížení výkonu

Před dvěma lety provedlo Centrum pro křemíkovou fotovoltaiku Fraunhofer (Fraunhofer Center for Silicon Photovoltaics) hloubkovou studii potenciální indukované degradace (PID), jevu způsobeného převážně negativním mřížkovým předpětím na solárnim řetězci.

více informací