Řešení kontroly posilují kvalitu produktů | OMRON, Česká republika

Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Řešení kontroly posilují kvalitu produktů

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Řešení kontroly posilují kvalitu produktů

Pověst značky je pro vás jako pro výrobce důležitá, ale může být mnoha způsoby negativně ovlivňována.

Chytrým výběrem automatizace můžete přispět k zásadnímu snížení rizika poškození vaší pověsti z důvodu expedování a stahování vadných výrobků.

Speciální kamerové systémy

Naše kamerové systémy se často používají v potravinářském průmyslu a dokáží sledovat většinu hledisek výroby. To umožňuje výrobcům reagovat na problém a vyřešit jej ještě před vyrobením zboží, které by muselo být nákladně zlikvidováno. Tyto pokročilé systémy načítají a ověřují kódy libovolného formátu v celém výrobním procesu. Od surovin přes primární a sekundární fázi až po terciální balení zajišťují jistotu v procesu agregace.

Automatizací k minimalizaci stahování potravinářských produktů z prodeje

V roce 2015 prudce vzrostl počet produktů stažených z prodeje. Robert Brooks hovoří o tom, že efektivní a integrovaný automatizovaný provoz může hrát klíčovou roli při minimalizaci počtu případů stahování produktů, které stojí nemalé peníze a poškozují pověst firem.

Stahování potravinářských produktů je pro výrobce ve Velké Británii velkou noční můrou, kterou se nedaří zažehnat. Zprávy naznačují, že v roce 2015 stoupl počet těchto případů o celých 80 % na 159*. Škody se projevují jak ztrátou dobré pověsti, tak zvýšenými finančními náklady.

Ačkoli za většinou případů stažení produktů stojí přísady neuvedené na obale (včetně alergenů), roli často hraje také kontaminace bakteriemi, kovy a dalšími cizími látkami.

Výrobci si musí být vědomi dopadu, který mají současné výrobní trendy na přesnost označování a balení. Menší šarže různých variant výrobku, změny složení zavedených produktů a změny vzhledu obalu mohou vést k chybám.

Standardy maloobchodníků a třetích stran budou pravděpodobně určovat míru testování mimo výrobní linku a detekce kontaminace na výrobní lince, ale standardy v těchto i dalších oblastech se neustále rozvíjejí. Výrobci musí tyto změny sledovat společně s dopady nařízení o poskytování informací o potravinách spotřebitelům, které obsahuje nová a velmi konkrétní pravidla pro informace uváděné na obalech.

Celý článek si můžete stáhnout níže.

Řešení kontroly

omag 420 x 300 sol

Sledujte datum spotřeby!

Moderní balicí stroj, který je kompaktní, spolehlivý, plný inovativních funkcí a nabízí snadný přístup k součástem. Přečtěte si o funkcích nové řady tyčinkových balicích strojů, které zkonstruovala společnost Omag ve spolupráci se společností Omron pro výrobu léku „Okitask“ společnosti Dompé.

více informací
Serialization realized for pharma producers, re-packers and CMO's

Farmaceutický smluvní výrobce

Jak dodal smluvní výrobce 1 000 000 serializovaných balení různým farmaceutickým zákazníkům s různými normami a postupy... a v síti různých výrobních závodů, smluvních výrobců, přebalovacích závodů a dalších poskytovatelů služeb – a to vše v souladu s předpokládanými předpisy EU o centrální registraci všech jedinečných kódů?

více informací

Technologie

Proč Omron?

Chytré závody s efektivními a plně propojenými zásobovacími řetězci jsou důležité pro výrobní inovace, otevírání nových tržních možností a umožňují vám citlivěji reagovat na trendy stimulované zákazníky. Naši kompletní nabídku lze přizpůsobit vašemu rozvíjejícímu se výrobnímu prostředí.

Integrace, inteligence a interaktivita

Naše řešení jsou vyvinuta v rámci jednotné koncepce Omron - tří „i“ automatizace – integrace, inteligence a interaktivita.

  1. Propojený závod – snadná integrace automatizace strojů a firemního IT za účelem generování, získávání a výměny relevantních dat 
  2. Chytrý závod – inteligentní analýza dat a vyhodnocování schopností pro prediktivní údržbu, zlepšení procesů a omezení zdrojů, energií a odpadu
  3. Interaktivní závod – další posílení interaktivity mezi lidmi a stroji kombinující intuitivní, flexibilní, znalostní a adaptivní schopnosti lidí s opakovatelností, přesností, silou, rychlostí, autonomií a propojením strojů

Síť systémových integrátorů

Společnost Omron disponuje širokou sítí systémových integrátorů pro vývoj celé škály řešení; snižování nákladů, zefektivňování procesů a zvyšování produktivity jakéhokoli nasazení do potravinářského projektu. V rámci naší sítě vás můžeme spojit s našimi partnery – systémovými integrátory, kteří mají odpovídající zkušenosti v oboru a rovněž mají lokální zastoupení na vašem trhu.