Sledovatelnost prostřednictvím serializace – flexibilní řešení balicích jednotek | OMRON, Česká republika

Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Sledovatelnost prostřednictvím serializace – flexibilní řešení balicích jednotek

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Sledovatelnost prostřednictvím serializace

Omezte padělky - zlepšete informace pro spotřebitele

Schopnost sledovat jednotlivé produkty v rámci dodavatelského řetězce je stále důležitější v boji proti padělkům a pro zvyšování bezpečnosti spotřebitele. Platí to pro ve farmaceutickém, kosmetickém, tabákovém i potravinářském a nápojovém průmyslu.

Zatímco tradiční sledovatelnost na úrovni série a šarže poskytuje určitou úroveň řízení rizik dodavatelského řetězce, serializace poskytuje sledovatelnost na úrovni položek. To znamená, že lze jednotlivé položky sledovat od výroby přes distribuci a maloobchod ke konečnému spotřebiteli. Kromě dalších výhod to zahrnuje zajištění pravosti jednotlivých položek a jejich distribuci přes legální kanály.

Pro dosažení komplexní sledovatelnosti prostřednictvím serializace je třeba vyřešit dva hlavní úkoly:

  1. Interní správa dat , s partnery dodavatelského řetězce a se spotřebitelsky orientovanými servery
  2. Změna výrobního hardwaru a procesu .

Aby bylo možné splnit tyto dva úkoly, vznikly dvě hlavní „filozofie“, které zajišťují nové nároky na správu nových dat a výrobní proces – jednotlivý systém, propojení point-to-point (uzavřený jednotlivý dodavatel) nebo flexibilní „vrstva“. Oddělením zpracování dat od výrobní linky přináší řešení flexibilní vrstvy řadu systémových výhod.

Základy: Co je třeba vědět o sledovatelnosti

pharmaboxes 420x300 v2 sol

Člověkem a strojově čitelné 1D a 2D kódy

Změna zákonných požadavků a zvýšená poptávka zákazníků a výrobců po poskytnutí více informací na úrovni individuálních produktů podněcuje rostoucí poptávku po implementaci řešení pro sledování ve výrobě a na balicích linkách ve farmaceutickém průmyslu, výrobě lékařských zařízení, tabákovém, kosmetickém, potravinářském a nápojovém průmyslu.

více informací
eu image5 producttraceability 288x120 sol

Řešení flexibilní vrstvy

Řešení pro jednotlivý systém, propojení point-to-point (řešení pro uzavřeného jednotlivého dodavatele) pro serializaci se dodává jako systém připravený k použití, který splňuje veškeré požadavky na tisk, kontrolu, zpracování dat a výměnu dat se servery dodavatelských řetězců a úřadů.

více informací

Dokumenty

Reference zákazníků

Serialization realized for pharma producers, re-packers and CMO's

Farmaceutický smluvní výrobce

Jak dodal smluvní výrobce 1 000 000 serializovaných balení různým farmaceutickým zákazníkům s různými normami a postupy... a v síti různých výrobních závodů, smluvních výrobců, přebalovacích závodů a dalších poskytovatelů služeb – a to vše v souladu s předpokládanými předpisy EU o centrální registraci všech jedinečných kódů?

více informací

Implementace serializace na vaší výrobní lince

Nejste si jisti dalším krokem při implementaci serializace? Kontaktujte nás v libovolné fázi procesu implementace serializace - od koncepčních studií a prvních pilotních projektů přes implementaci kompletních stanic na vašich linkách a pracovištích a integraci do nových strojů až po zlepšování a modernizaci cyklů.