Reference zákazníků

Ve společnosti Omron zákazníkům nasloucháme. A strávili bychom tím klidně celý den – jejich potřeby nás totiž inspirují. A protože takto našim zákazníkům z oblasti obalových strojů nasloucháme více než 20 let, nikoho asi nepřekvapí, že jsme přišli s pěknou řádkou dobrých nápadů.

Ale místo vyprávění o těchto nápadech byste možná raději slyšeli názor od lidí, jako jste vy – od našich zákazníků.

From compound to tube, in any format

Mixéry a plniče tub v libovolném formátu

Přečtěte si, proč jsou PLC a dotykové obrazovky společnosti Omron srdcem řešení vyvíjených společností Axomatic, která vyrábí a balí všechny typy krémů, gelů a emulzí.

více informací
Omag 420 x 300.jpg

Sledujte datum spotřeby!

Moderní balicí stroj, který je kompaktní, spolehlivý, plný inovativních funkcí a nabízí snadný přístup k součástem. Přečtěte si o funkcích nové řady tyčinkových balicích strojů, které zkonstruovala společnost Omag ve spolupráci se společností Omron pro výrobu léku „Okitask“ společnosti Dompé.

více informací
Serialization realized for pharma producers, re-packers and CMO's

Farmaceutický smluvní výrobce

Jak dodal smluvní výrobce 1 000 000 serializovaných balení různým farmaceutickým zákazníkům s různými normami a postupy... a v síti různých výrobních závodů, smluvních výrobců, přebalovacích závodů a dalších poskytovatelů služeb – a to vše v souladu s předpokládanými předpisy EU o centrální registraci všech jedinečných kódů?

více informací
Omron helps Line Equipment develop more advanced packaging machines

Pomáháme společnosti Line Equipment vyvíjet lepší stroje

V rozhovoru se dozvíte, jak může implementace našich softwarových a hardwarových řešení do strojů Line Equipment, společně s námi poskytovanou podporou, pomoci dodávat na trh nové produkty.

více informací
New-Motion, developing a gantry robot palletiser

Společnost New-Motion vyvíjí gantry roboty pro paletování

Svými zkušenostmi a technickou podporou pomohla společnost Omron s vývojem a konstrukcí nového paletovacího zařízení. Definovala řadu nových cílových trhů pro nový typ zařízení PLC, do nichž patří i potravinářský a nápojový průmysl.

více informací
Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace

Stroje, které překonávají očekávání uživatelů

Finský výrobce strojů Jomet vyrábí širokou řadu balicích jednotek a dokáže velmi rychle reagovat na inovace požadované zákazníky.

více informací
EU_CT_Auxpama_Webimages_420x300.jpg

Nový nařezávač pečiva ušetří 55 % času

Španělská společnost Auxpama specializující se na automatické pekárny pečiva, nedávno představila nový automatický nařezávač, který vytváří zářezy na bpečivu ještě před upečením. Konstrukce automatu je natolik pokročilá, že redukuje dobu procesu z více než 6 minut na 2,45 minuty. Jádrem celé technologie je unifikovaná řídicí platforma Omron Sysmac.

více informací
EU_CT_Ecocaps_Webimages_420x300.jpg

Nové balicí stroje pro nápoje automatizují všechny stanice pomocí jediné vysokorychlostní sběrnice

Když se italská společnost Ecocap’s, specialista na balicí stroje, rozhodla vyvinout nový stroj pro trh energetických nápojů, byla to příležitost adaptovat nový automatický model na platformě Omron Sysmac. Základní myšlenkou bylo vyvinout systém pro plnění až 20 000 plechovek za hodinu s využitím automatizace všech stanic pomocí vysokorychlostní sběrnice EtherCAT.

více informací
Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable

Vyrábějte víc a rychleji a vybudujte si globální klientelu

Balíkovač Pack Stacker od společnosti Converging Solutions je v britském potravinářském průmyslu široce rozšířen pro automatické balíkování předlisovaných balíčků. Pokud ale měla být společnost konkurenceschopná v jiných než potravinářských oborech a v jiných zemích, potřebovala, aby stroj dokázal vyrábět víc a rychleji.

více informací