Váš specializovaný partner | Omron, Česká republika

Přihlásit se

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Změnit heslo

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Váš specializovaný partner

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Váš specializovaný partner

Společnost Omron je již více než 30 let preferovaným dodavatelem automatizačních řešení pro řadu evropských výrobců balicích strojů.

Je známá kvalitou a spolehlivostí svých produktů a vybudovala si také silnou reputaci jako inovátor pokročilých balicích systémů. V nedávné době jsme uvedli na trh rozsáhlý sortiment moderních produktů pro balicí průmysl a představili zcela novou platformu řízení Sysmac – jedinou, která specialistům umožňuje pracovat s jedním programovacím jazykem a jedním typem připojení.

Vyvrcholením našeho úsilí bylo otevření prvního evropského „Zkušebního centra pro automatizaci“ v Barceloně: skutečně hi-tech zařízení, ve kterém zákazníci společnosti Omron mohou testovat a ověřovat své návrhy řešení automatizace ještě před výběrem prostředků. Díky těmto aktivitám je společnost Omron preferovaným dodavatelem pro stále více a více evropských výrobců balicích strojů.

Jak vám můžeme pomoci?

Za prvé: našimi znalostmi automatizace

Jako partner specializovaný na automatizaci vás společnost Omron může podporovat na každém stupni vývoje vašeho nového balicího stroje nebo inovace stávajícího modelu.

Naši technici vám nabídnou flexibilní řešení, která zahrnují více intuitivní ovládání, více kontinuálních operací v reálném čase, jednodušší integraci robotiky a více předpisem řízených změn – změny, které aktivujete dotykem na obrazovce.

Celosvětová přítomnost

Více než 200 specialistů pracuje v téměř 200 lokalitách ve 34 zemích po celém světě.

Jako globální výrobce poskytujeme naše služby celosvětově.

Nezávisle na místě instalace vašeho stroje vám můžeme zprostředkovat kontakt na odborného technika, který zajistí školení, dodávku náhradních dílů a případně i uvedení stroje do provozu. To vše v místním jazyce a s přeloženou dokumentací – nemusíte se obávat žádných potíží.

Odbornost

Návrh

Podělte se o své nápady s našimi prodejci. Mají zkušenosti, znalosti a kompetenci činit rozhodnutí a získali si důvěru tisíce výrobců OEM. Chcete vědět, jaké výhody můžete získat pro sebe? Jednoduše nám zavolejte.

Testy řešení

Jak bude váš projekt nabývat konkrétních rysů, můžete využít našich automatizačních center pro vyzkoušení a seznámení se s technologickými trendy v řízení pohybu, robotice, sítích, bezpečnosti, kontroly kvality apod. V naší laboratoři Tsunagi (konektivita) si můžete vlastní kompletní systém vyzkoušet a ověřit pomocí nové sítě pro řízení strojů (EtherCAT) a průmyslové sítě (EtherNet/IP).

Jakmile započne naše spolupráce, příslušný aplikační technik, vám poskytne odbornou podporu při řešení vašeho projektu s ohledem na všechna technická hlediska.

Naši technici mají hluboké znalosti a zkušenosti s využitím sítí, programovatelných logických jednotek, řízení pohybu, bezpečnosti a rozhraní HMI v automatizaci strojů.

Důvěra

Vývoj

Ve fázi vývoje prototypu budete potřebovat flexibilitu technické podpory, dodávky produktů a jejich výměny.

Proto vám bude k dispozici zákaznické oddělení, které vám pomůže při řešení logistických požadavků tak, abyste se mohli soustředit na reálné problémy.

Jistota

Sériová výroba

Po celou dobu životnosti vašeho stroje nabízí společnost Omron spolehlivé dodávky, pravidelné aktualizace softwaru, rychlý servis oprav a efektivní celosvětovou podporu vašim koncovým zákazníkům.

Náš standardní závazek zahrnuje:

  • 5denní servis oprav s dodávkou od dveří ke dveřím
  • 3denní dodací lhůty

Asociace výrobců balicích strojů

Díky našim vztahům s asociacemi výrobců balicích strojů a univerzitami máme stále nejnovější informace o potřebách výrobců strojů a můžeme tak naše zákazníky podporovat při využívání nejmodernějších řešení.

Za druhé: kvalitními produkty

Široký sortiment výrobků je základní podmínkou pro nalezení nejvhodnějších řešení. A vysoce kvalitní výrobky s extrémně nízkou četností poruch jsou zase základní podmínkou pro vaši ziskovost.

Společnost Omron vám naštěstí může nabídnout obojí a nastavit vysoké standardy spolehlivosti a robustnosti i v nejnáročnějším prostředí.