Řešení automatizace obalových strojů | OMRON, Česká republika

Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Řešení automatizace obalových strojů

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Řešení automatizace obalových strojů

Když dodáváte automatizační řešení výrobcům obalových strojů přes 20 let, vytváříte si slušnou zásobu různých řešení. A přesně to také děláme.

A tak díky úzké spolupráci s našimi zákazníky vznikají pokročilá automatizační řešení, která nepřinášejí pouze rychlost, flexibilitu a – především – spolehlivost do procesu balení, ale jsou rovněž překvapivě snadno přizpůsobitelná. Podívejte se na některá z našich řešení níže.

hffs-mcs-08 420x300 sol

Horizontální formování, plnění a uzavření

Stroj HFFS odvíjí pružnou fólii, formuje obaly a uzavírá je na 2 stranách, volitelně také v dolní části. Po naplnění produktem ve svislé poloze uzavře horní stranu sáčku. Volitelně je možné před konečným uzavřením doplnit dávkovač. To vše se děje při pohybu pružného obalového materiálu horizontálně, avšak orientace balení zůstává svislá. Níže uvedený obrázek zobrazuje střední vačkou řízený stroj. Existují také kontinuální stroje, kde bývají sekce 4 až 6 často v karuselovém uspořádání.

více informací
cardboard sleeve cartoner machine image 420x300 sol

Stroj pro balení do kartonových obalů

Karton je rotačním podavačem vyjmut ze zásobníku a přenesen pásovým dopravníkem s úchyty po jedné dráze až do přijímací pozice pick and place systému. Skupiny zboží jsou podávány dvěma nezávisle pracujícími roboty a pokládány na kartony.

více informací
mcs palletiser 420x300px sol

Paletovací portálový robot

Paletovací portálové roboty jsou lineární roboty koordinované pomocí kartézských (XYZ) souřadnic, určené pro manipulaci s materiálem. Osy se posouvají lineárně vůči sobě, neotáčejí se jako u robotyckých rukou.

více informací
13 robotic infeed machine image 420x300 sol

Robotická nakládací jednotka s kamerovým naváděním nebo třídicí balicí stroj

Stroj se skládá z robota namontovaného na rám vedený přes dva rovnoběžné podávací dopravníky. Jeden dopravník dopravuje výrobky a druhý krabice. Robot sbírá výrobky náhodně rozmístěné na pásu dopravníku a ukládá je do pohybujících se krabic. Okamžitá poloha pohybujících se výrobků je zjišťována ve formě obrazu ze stacionární kamery. Mezitím registrační snímač sleduje polohu krabic. Tento princip přesného sledování obou dopravníků umožňuje robotu sbírat výrobky z jednoho běžícího dopravníku a ukládat je do krabic na druhém běžícím dopravníku.

více informací
shrink sleever machine image 420x300 sol

Vysokorychlostní lineární aplikátor smrštitelných obalů

Teplem smrštitelné etikety se odvíjejí z role ve formě nepřetržitého pásu a neoznačené láhve jsou dopravovány podávacím dopravníkem a dávkovány rotačním podávacím šroubem. Když láhev vstoupí do etiketovacího stroje přes spouštěcí člen, vřeteno rozevře pás etiket do tvaru trubice, stroj etiketu posune a uřízne na přesný rozměr podle natištěné značky, natáhne na láhev a láhev dál pokračuje do parního tunelu.

více informací
01 pmi tray sealer machine 420x300 sol

Tácková balička s pohonným systémem indexovací jednotky s tlačnými tyčemi

Prázdné tácky se dávkovačem tácků založí do vstupního pásu a přenesou do baličky. Samotné balení se skládá ze zatavení termoplastické fólie na okraje tácku (operace probíhá ve vakuu nebo v atmosféře tvořené neutrálními plyny). Před každou operací balení se odvine nová fólie, umístí se nad tácky, zataví na okraje tácků a znovu navine na odpadový válec.

více informací
thermo form fill seal numbered400x300 sol

Plnění a balení do tepelně smršťovacích fólií

Stroj pro plnění a balení do tepelně smršťovacích fólií (TFFS) je stroj, ve kterém dochází k nahřátí tepelně smršťovacího materiálu, který se dále formuje pod tlakem a ve vakuu. Forma se po naplnění zabalí do fólie a nakonec se rozřeže na jednotlivé balíčky. Stroje mohou vyrábět jednu nebo více řad balíčků a jejich součástí může být vybavení pro práci s plyny před zabalením balíčků.

více informací
tray sealing inline transport machine sol

Tácková balička s manipulačním ramenem

Táckové baličky tepelně natavují fólii na horní část tácku. Integrovaná část stroje – často vykladač – slouží pro uvolňování prázdných tácků ze stohu. Po naplnění produktem jsou tácky zataveny fólií. Nakonec se tácky přepravují k další operaci, nejčastěji k sekundárnímu balení.

více informací