Stroj pro balení do kartonových obalů | OMRON, Česká republika

Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Stroj pro balení do kartonových obalů

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Stroj pro balení do kartonových obalů

Karton je rotačním podavačem vyjmut ze zásobníku a přenesen pásovým dopravníkem s úchyty po jedné dráze až do přijímací pozice pick and place systému. Skupiny zboží jsou podávány dvěma nezávisle pracujícími roboty a pokládány na kartony.

Skupiny hlavních funkcí stroje

Karton se zbožím je pak pomocí přidržovacích pásů přenesen do skládací stanice, ve které dva boční pásy s úchyty zajišťují přesné umístění krabice, aby mohlo být naneseno lepidlo, zasunuty horní chlopně a přeloženy zajišťovací jazýčky. Výsledkem je skupina zboží pevně zabalená v kartonovém obalu s pojistnými chlopněmi, které brání vyklouznutí zboží z krabice.

  1. Rotační pokladač
  2. Robotický podávací modul: Vizuálně řízený robotický systém opatrně přenese a položí skupinu zboží na prázdný plochý karton.
  3. Indexovací klínové pásy: Dva tlačné úchyty zachytí zadní stranu krabice a posunou ji do skládací stanice.
  4. Horní přidržovací pás: Dva horní přidržovací pásy pevně přidrží skupinu zboží, aby bylo provedeno boční přeložení kartonu.
  5. Boční indexovací pásy s úchyty: Dva úchyty zachytí boční zadní stranu krabice a vedou obal při nanášení lepidla a zavírání chlopní.
  6. Zavírací jednotka horních panelů: Horní panely jsou přeloženy střídavým pohybem dvou desek pro překládání chlopní. Každá deska je osazena na lineární ose hnané řemenem.
  7. Dávkovač lepidla: Jak jednotlivé kartony postupují pomocí bočních pásů s úchyty, koncové spínače aktivují zapnutí a vypnutí lepicích pistolí na přesných pozicích cyklu.
  8. Horní systém čtyřhranného tvarování: Krabice jsou zachyceny mezi přítlačnými a přidržovacími úchyty. Díky třem bodům operací vyrovná systém tří pásů chlopně tak, aby vytvořily dokonalý čtyřhranný tvar.
  9. Děrovací stanice: Rotační systém prorazí boční stěnu krabice, aby byly dovnitř přehnuty zajišťovací jazýčky

Vaše požadavky na automatizaci – naše kompletní řešení

Automatizujeme stroje! Jsme schopní dodat všechny automatizační produkty pro robotizovaný stroj na balení do kartonových obalů, včetně vizuálních, robotických, logických a pohybových nebo hybridních řídicích jednotek.

Dodáváme také všechny motory, pohony, Delta a Scara roboty, snímače polohy, bezpečnostní zařízení a další panelové komponenty. Vše lze snadno integrovat a nese známou značku kvality a spolehlivosti Omron.

Dokonalá integrace robotů

Integrace robotické kinematiky do hlavní řídicí jednotky stroje je klíčovým faktorem diferenciace pro výrobce OEM, kteří chtějí optimalizovat cenu a výkon svých strojů. Díky integrovanému kinematickému algoritmu, pohybovým příkazům a logickým pokynům v jedné řídicí jednotce mohou být robotizované stroje pro balení do krabic zkonstruovány a řízeny jako jediný souvislý systém místo řetězce nezávislých modulů. Stroj je zcela řízen v rámci programu řídicí jednotky Sysmac NJ. Roboty jsou následně vysoce synchronizovány se zbytkem balicího stroje, což značně zlepšuje koordinaci stroje.

Elektronické řízení transmise

Díky komunikaci řídicí jednotky Sysmac NJ a servopohonů G5 přes EtherCAT jsou servomotory elektronicky synchronizovány z hlediska rychlosti, pozice a časování, takže vzniká ideální elektronická transmise. Již není potřeba složité mechanické spojování kvůli synchronizaci různých operací stroje. Všechny skutečné osy jsou podřízeny virtuální hlavní ose. Synchronizační poměr lze snadno změnit a osy připojovat nebo odpojovat za pochodu. Elektronické řízení transmise značně zjednodušuje sled operací stroje.

Změna formátu stisknutím tlačítka

Automatizované změny přinášejí výrazná zlepšení účinnosti a snižují chyby obsluhy. Řídicí jednotka Sysmac NJ poskytuje podporu předpisů pro snadnou změnu formátu a umožňuje ukládání předpisů v řídicí jednotce a jejich opakované načtení z HMI. Všechny poměry ozubených převodů, nastavení vaček a pohybové profily lze měnit elektronicky – prakticky stisknutím tlačítka. Změna produktu nebo formátu se tak omezuje na pouhé softwarové příkazy.

Další řešení automatizace