Vysokorychlostní lineární aplikátor smrštitelných obalů | OMRON, Česká republika

Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Vysokorychlostní lineární aplikátor smrštitelných obalů

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Vysokorychlostní lineární aplikátor smrštitelných obalů

Popis stroje

Teplem smrštitelné etikety se odvíjejí z role ve formě nepřetržitého pásu a neoznačené láhve jsou dopravovány podávacím dopravníkem a dávkovány rotačním podávacím šroubem. Když láhev vstoupí do etiketovacího stroje přes spouštěcí člen, vřeteno rozevře pás etiket do tvaru trubice, stroj etiketu posune a uřízne na přesný rozměr podle natištěné značky, natáhne na láhev a láhev dál pokračuje do parního tunelu.

Aplikátor etiket a smršťovací pec

Vysokorychlostní aplikátor etiket přesně řídí přerušovaný pohyb fólie mezi dvěma řezacími operacemi pomocí natištěné značky. Parní tunel vytváří teplo potřebné pro smrštění fólie a zajišťuje její dokonalé přilnutí na láhev.

Skupiny hlavních funkcí stroje

  1. Detekce registračních značek
  2. Plovoucí vřeteno
  3. Rotační posuv fólie : Po vřetenu se odvalují dva podávací válečky. Fólie se posouvá mezi válečky a vřetenem.
  4. Sestava řezačky : Řezačka se skládá ze dvou kolmých rotačních kroužků. Rozdíl rychlostí otáčení kroužků způsobuje střídavé zasunování a vysunování řezného břitu do zatažené nebo řezné polohy.
  5. Kola ejektoru : Dávkovací mechanismus umisťuje uříznutý segment pásu na nádobu.
  6. Spouštěč ejektoru : Průchod výrobku kolem spouštěcího členu aktivuje vysunutí.
  7. Osa centrálního motoru a kodéru
  8. Stírací válečky
  9. Smršťovací pec

Vaše požadavky na automatizaci – naše kompletní řešení

Jsme připraveni dodávat veškeré automatizační produkty pro aplikátor teplem smrštitelných etiket, včetně řídicích jednotek logiky a pohybu nebo hybridních jednotek.

Dodáváme také motory, pohony, snímače polohy, bezpečnostní zařízení, snímače teploty a další panelové komponenty. Vše jednoduše integrovatelné a s dobře známou značkou kvality a spolehlivosti Omron.

Rychlá registrační kontrola polohy viněty při jakékoli provozní rychlosti

Registrační značka, vytištěná na fólii, slouží pro kontrolu posuvu a kompenzaci sklouznutí nebo nesprávné polohy etikety. Registrační kontrola měří chybu aktuálního pohybu a aplikuje korekci pro následující pohyb. Řídicí jednotka NJ snímá registrační události etikety a synchronizuje posuv fólie s osou hlavního enkodéru tak, aby etiketa byla na výrobek umístěna ve správný okamžik.

Předem naprogramované profily vaček pro rychlé změny

Ruční vytváření profilů vaček může zahrnovat náročné výpočty a nutnost důkladného porozumění řízení pohybu. Editor profilů vaček programu Sysmac Studio nabízí jednoduše použitelný nástroj pro tvorbu profilů elektronických vaček. Tyto profily je možné předem naprogramovat a uložit do paměti řídicí jednotky. Pokud je během provozu stroje třeba použít jiný profil vačky, je možné v uživatelském programu provést přepnutí prostřednictvím HMI. Změna produktu tak znamená pouhý softwarový povel.

Pokročilé profily vaček pro bezvibrační provoz a vyšší provozní rychlosti

Řídicí jednotka NJ s portem EtherCAT synchronizuje všechny pohyby stroje s polohou hlavního enkodéru. Řídicí jednotka NJ generuje dvojici kontinuálních Gaussových křivek rychlostních profilů, které přesně řídí akceleraci a deceleraci válečků posuvu fólie a kol ejektoru jako funkce úhlu rotace hlavního enkodéru.

Synchronizace posuvu fólie a vysunování trubice pomocí profilů vaček zaručuje absenci vibrací při jakékoli provozní rychlosti. Rychlost lze za provozu měnit na obrazovce NS bez zastavování stroje a přerušení etiketace lahví.

S tímto řešením souvisí

Další řešení automatizace