Horizontální průběžná balička | OMRON, Česká republika

Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Horizontální průběžná balička

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Horizontální průběžná balička

Rotační tavné nože (se servopohonem)

U horizontálních průběžných baliček s horizontálním tvarováním, plněním a svařováním obalů (HFFS) je balicí materiál umístěn nad podáváním produktu, který je následně horizontálně obalen fólií. Po podélném uzavření pod produktem provedou tavné nože příčné uzavření okrajů a současně odříznou jednotlivé balíčky.

Hlavní funkce

Průběžné baličky HFFS jsou vhodné pro balení velkého množství pevných produktů vysokou rychlostí. Čokoládové tyčinky jsou obvykle baleny pomocí studených nožů. Tato technologie uzavírání za studena používá lepidla naneseného na fólii, která je v místě uzavření stisknuta, aby vznikly jednotlivé balíčky.

  1. Odvíjení fólie : Dodává správně napnutou fólii.
  2. Podávání a detekce produktu : Zajišťuje dokonalé rozestupy a identifikaci chybějícího produktu, aby se nevytvořil prázdný balíček.
  3. Podélné tažení a uzavírání : Podélné posouvání fólie, polohování a uzavírání s integrovaným opravováním podle značek.
  4. Příčné uzavírání a odřezávání : Odděluje balíčky po uzavření okrajů pomocí rotačního nože.
  5. Vykládání balených produktů : Transport do sekundárního balení, s volitelnými rozestupy mezi produkty pro automatické vykládací systémy.

Vaše požadavky na automatizaci – naše kompletní řešení

Jsme připraveni dodávat veškeré produkty pro automatizaci strojů HFFS, včetně řídicích jednotek logiky a pohybu nebo hybridních jednotek.

Jsme připraveni dodávat veškeré produkty pro automatizaci strojů HFFS, včetně řídicích jednotek logiky a pohybu nebo hybridních jednotek. Zajišťujeme také motory, pohony, snímače polohy, bezpečnostní zařízení, snímače teploty a další panelové komponenty. Vše se jednoduše integruje a nese známou značku kvality a spolehlivosti Omron.

A – Sysmac Studio - jeden software

Omron dokáže rychle vyvíjet, testovat jako jeden celek a vše zabezpečit. Sysmac Studio je jeden software k řízení a konfiguraci celého stroje prostřednictvím jediného připojení. Získáte tak nebývalý výkon a efektivnost při vývoji a tvoření.

B – Funkční bloky pro konkrétní aplikace

Nejdůležitějším prvkem strojů pro tvarování, plnění a svařování obalů (Form, Fill and Seal: FSS) je vytvořit pokaždé a ihned od začátku dokonalé uzavření. Právě tohle řeší platforma Sysmac společnosti Omron, která v sobě integruje regulaci teploty a načasování a tlaku tavné kleštiny.

Zvýšení výkonu a zkrácení doby projektování se dosáhne při použití funkčních bloků (FB), které společnost Omron pro stroje FSS vyvinula, například FB rotačních nožů nebo FB přímého řízení spotřeby a teploty.

C – Přesné rozestupy podávaných produktů

Díky fotoelektrickému senzoru E3Z a servopohonu G5, které jsou propojeny jednou řídicí jednotkou, dosáhnete přesných rozestupů produktů. Integrovaný pohybový a logický modul řídicí jednotky stroje NJ usnadňuje změnu rozestupu produktů i v průběhu výroby.

D – Synchronizovaná vysokorychlostní síť

Při použití vysokorychlostní a synchronizované sítě jako EtherCAT mezi řídicí jednotkou a spouštěcími servopohony se výrazně zlepšuje synchronizace tavných nožů s podáváním fólie a produktů, reakce na chybějící produkt, aby se nevytvořil prázdný obal, a reakce na sklouznutí fólie.

S tímto řešením souvisí

Další řešení automatizace