Horizontální formování, plnění a uzavření | Omron, Česká republika

Přihlásit se

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Změnit heslo

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Horizontální formování, plnění a uzavření

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Horizontální formování, plnění a uzavření

Stojaté sáčky a obaly

Stroj HFFS odvíjí pružnou fólii, formuje obaly a uzavírá je na 2 stranách, volitelně také v dolní části. Po naplnění produktem ve svislé poloze uzavře horní stranu sáčku. Volitelně je možné před konečným uzavřením doplnit dávkovač. To vše se děje při pohybu pružného obalového materiálu horizontálně, avšak orientace balení zůstává svislá. Níže uvedený obrázek zobrazuje střední vačkou řízený stroj. Existují také kontinuální stroje, kde bývají sekce 4 až 6 často v karuselovém uspořádání.

Stojaté sáčky

V případě jednoduchého sáčku se fólie skládá a uzavírá. U stojatých sáčků se nejprve formuje dno sáčku do tvaru písmene “W” a poté uzavírá jen v rozích. Tím se vytvoří oválný tvar dna, který umožňuje sáček postavit.

Hlavní funkce

  1. Odvíjení a tvarování fólie : Skládání fólie nebo podobného materiálu do základního tvaru.
  2. Formování sáčků : Uzavírání po stranách a volitelně v dolní části.
  3. Označení, vytažení a odříznutí : Registrace prokluzu, korekce a separace sáčků.
  4. Otevření a plnění : Příprava obalu na plnění produktem.
  5. Natažení a uzavření : Uzavření a zatavení horní strany obalu.
  6. Transportní ramena : Upravují pohyb jednotlivých sáčků.

Vaše požadavky na automatizaci – naše kompletní řešení

Automatizujeme stroje! Dodáváme veškeré produkty pro automatizaci strojů HFFS, včetně řídicích jednotek logiky a pohybu nebo hybridních jednotek.

Automatizujeme stroje! Dodáváme veškeré produkty pro automatizaci strojů HFFS, včetně řídicích jednotek logiky a pohybu nebo hybridních jednotek. Dodáváme také motory, pohony, snímače polohy, bezpečnostní zařízení, snímače teploty a další panelové komponenty. Vše s možností jednoduché integrace a se značkou kvality a spolehlivosti Omron.

A - Univerzální řešení a zpracování dat

U strojů určených na export je třeba použít vícejazyčné ovládací rozhraní s jednoduchým návodem. Pozornost by měla být věnována také dalším důležitým položkám, jako je záznam dat na kartu CIF (CFR21) a správa souborů ve formátu PDF, flash a video. Řada Omron NS HMI nabízí tyto funkce ve vyzrálém a stabilním řešení rozhraní.

B - Bezpečný vzdálený přístup

Pro výrobce strojů je velice důležitá možnost provádět diagnostiku a servis strojů přímo u zákazníka. Výhoda vzdáleného přístupu je přínosem také pro koncového uživatele, protože stroj je snadno přístupný a může poskytovat informace o produkci v reálném čase. Společnost Omron má s řešením bezpečného vzdáleného přístupu rozsáhlé zkušenosti.

C - Synchronizace serv s vačkou

Pro dosažení plynulého pohybu fólie, synchronního s mechanickým vačkovým hřídelem, je třeba vytvořit virtuální profil vačky pro servo posuvu fólie. Servo Omron G5 je optimalizováno pro vykonávání této funkce pomocí vstupu, který přijímá signál ze snímače značky E3ZM-V. Vše spojuje dohromady a řídí jednotka pro řízení strojů NJ.

Další řešení automatizace