Plnění a balení do tepelně smršťovacích fólií | OMRON, Česká republika

Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Plnění a balení do tepelně smršťovacích fólií

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Plnění a balení do tepelně smršťovacích fólií

Popis stroje

Stroj pro plnění a balení do tepelně smršťovacích fólií (TFFS) je stroj, ve kterém dochází k nahřátí tepelně smršťovacího materiálu, který se dále formuje pod tlakem a ve vakuu. Forma se po naplnění zabalí do fólie a nakonec se rozřeže na jednotlivé balíčky. Stroje mohou vyrábět jednu nebo více řad balíčků a jejich součástí může být vybavení pro práci s plyny před zabalením balíčků.

Flexibilní a hygienické formy

Stroje TFFS se také označují jako „hlubokotažné balicí stroje“. Výrobci OEM dnes nabízí formy, které jsou vyrobeny z nerezové oceli a které lze snadno vypláchnout. Cílem je vyhovět přísným hygienickým normám požadovaným ze strany koncových uživatelů. Díky vyměnitelným formám jsou tyto stroje flexibilní a lze je rychle nastavit na jiný výrobek.

Skupiny hlavních funkcí stroje

  1. Pohonný systém: základní systém pro odvíjení základního tkaniva (fólie na tácky) a pohon
  2. Jednotka formy: vytvoření tvaru tácku ze základního tkaniva
  3. Balička: zatavení fólie na tácek
  4. Odvíjení horní balicí fólie a navíjení zbytkové fólie: přenos fólie používané k zatavení tácku
  5. Příčné a podélné seříznutí: oddělení uzavřených tácků od základního tkaniva

Vaše požadavky na automatizaci – naše kompletní řešení

Jsme připraveni dodávat veškeré produkty pro automatizaci strojů TTFS, včetně řídicích jednotek logiky a pohybu nebo hybridních jednotek.

Zajišťujeme také motory, pohony, snímače polohy, bezpečnostní zařízení, snímače teploty a další panelové komponenty. Vše jednoduše integrovatelné a s dobře známou značkou kvality a spolehlivosti Omron.

A: Optimální regulace teploty pro nalepení fólie

Regulace teploty hraje při nalepování fólie významnou úlohu. Při každé takové operaci je pokles teploty formy a její rychlé obnovení základním předpokladem dosažení vysoké výrobní kapacity.

Jedinečná regulace Omron 2-PID s vestavěným automatickým laděním optimalizuje rychlost odezvy systému na narušení cyklu, což je vlastnost vhodná právě pro takové použití, jako jsou stroje TTFS. Další výhodou je rychlý náběh – už první výrobek je tak, jak má být.

B: Zjišťování přesné polohy fólie

Senzor E3ZM-V poskytuje řídicí jednotce stroje přesné informace o poloze horní fólie. Senzor se dá snadno naprogramovat a poskytuje stabilní detekci černých tiskových značek nebo značek různé barvy.

C: Přesné polohování poháněné řetězem

Kritickým místem tohoto stroje je unášecí řetěz základního tkaniva. Unáší základní tkanivo a po dokončení balení provádí strojem horní balicí fólii.

Protože formování a balení fólie napíná, je naprosto prvořadé udržet přesnou polohu. Když se řetěz zastaví, aby mohlo proběhnout formování nebo balení, musí fólie zůstat na místě. Právě tuto životně důležitou vlastnost „pozastavení stroje“ dokážou zajistit měniče Omron RX a servopohony G5.

Další řešení automatizace