Tácková balička s manipulačním ramenem | Omron, Česká republika

Přihlásit se

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Změnit heslo

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Tácková balička s manipulačním ramenem

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Tácková balička s manipulačním ramenem

Popis stroje

Táckové baličky tepelně natavují fólii na horní část tácku. Integrovaná část stroje – často vykladač – slouží pro uvolňování prázdných tácků ze stohu. Po naplnění produktem jsou tácky zataveny fólií. Nakonec se tácky přepravují k další operaci, nejčastěji k sekundárnímu balení.

Přeprava tácků manipulačním ramenem

U nové generace táckových baliček se proces balení provádí „na lince“ od začátku až do konce. Transportní systém přepravuje tácky velmi plynulým způsobem, vhodným pro (částečně) tekutou náplň tácků. Stroj na obrázku je vybaven postranními rameny pro umístění tácků do baličky a vykládání zatavených tácků.

Skupiny hlavních funkcí stroje

  1. Systém navíjení a odvíjení fólie: Balicí fólie je do baličky dávkována v přesných délkách a při správném napnutí.
  2. Systém vkládání tácků: Vkládá a polohuje naplněné tácky.
  3. Systém vykládání tácků: Přepravuje zatavené tácky na balicí stroj pro sekundární zabalení.
  4. Lineární systém přepravy tácků: Řemenový lineární pohyb pro plynulou manipulaci s tácky.
  5. Balička: Hlavní proces, při kterém se fólie tepelně natavuje na tácky.

Vaše požadavky na automatizaci – naše kompletní řešení

Jsme připraveni dodávat veškeré produkty pro automatizaci balicích strojů, včetně PLC automatů a jednotek pro řízení pohybu anebo hybridních jednotek.

Zajišťujeme také motory, pohony, senzory polohy, bezpečnostní zařízení, senzory teploty a další rozváděčové komponenty. Vše jednoduše integrovatelné a s dobře známou značkou kvality a spolehlivosti Omron.

A: Optimální regulace teploty pro natavení fólie

Regulace teploty je při natavování fólie kritická. Při každé takové operaci je pokles teploty formy a její rychlé obnovení základním předpokladem dosažení vysoké frekvence cyklu. Unikátní regulace Omron 2-PID s vestavěným automatickým laděním optimalizuje rychlost odezvy systému na narušení cyklu, což je vlastnost vhodná právě pro aplikace typu natavování. Další výhodou je rychlý náběh s perfektním výsledkem již u prvního tácku.

B: Programovatelná bezpečnost

Řešení Omron poskytuje flexibilní a nezávislou funkční bezpečnost bez omezování výkonu stroje. Systém NE1A nabízí jak flexibilitu, tak modulární uspořádání. Je možné přidat další podřízené bezpečnostní prvky, i na další stroje výrobní linky, a integrovat je pomocí jediné sběrnice do bezpečnostní řídicí jednotky.

C: Jeden senzor pro všechny typy tácků

Systém E32/E3X může detekovat všechny typy tácků jediným modelem optického vlákna a zesilovače. Může se „naučit“ parametry nového typu tácku a používat je u dalšího. Distribuci parametrů lze provádět pomocí řídicí jednotky stroje nebo rozhraní HMI přes připojenou sběrnici Fieldbus.

D: Jemný servosystém

Zdvihací systém baličky může využívat různé způsoby pohonu. Výhodou servopohonu jsou menší vibrace a hluk, takže je možné používat stroje nekonvenčním způsobem, například umístěné nad podlahou. Servosystém je také možné snadno modifikovat během používání.

Další řešení automatizace