Tácková balička s pohonným systémem indexovací jednotky s tlačnými tyčemi | OMRON, Česká republika

Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Tácková balička s pohonným systémem indexovací jednotky s tlačnými tyčemi

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Tácková balička s pohonným systémem indexovací jednotky s tlačnými tyčemi

Popis stroje

Prázdné tácky se dávkovačem tácků založí do vstupního pásu a přenesou do baličky. Samotné balení se skládá ze zatavení termoplastické fólie na okraje tácku (operace probíhá ve vakuu nebo v atmosféře tvořené neutrálními plyny). Před každou operací balení se odvine nová fólie, umístí se nad tácky, zataví na okraje tácků a znovu navine na odpadový válec.

Pohonný systém s tlačnými tyčemi

Tácky jsou rozmístěny po celé délce stroje pohonným systémem, který se sestává z řady příčných tlačných tyčí umístěných ve stejných vzdálenostech mezi dvěma postranními hnacími řetězy.

Skupiny hlavních funkcí stroje

  1. Indexovací jednotka poháněná řetězem: Samostatný dopravník, který se skládá z řady příčných tyčí se dvěma postranními hnacími řetězy.
  2. Balička: Horní část formy, která obsahuje 4 svařovací hlavy, dolní nádržku a nájezdové desky.
  3. Zdvihací systém: Spodní formu lze vyměnit směrem nahoru pomocí pneumatického systému.
  4. Balicí linka: Regulaci napnutí fólie zajišťuje plovoucí rameno. Fólii pohání unášecí válec se servopohonem.
  5. Převíječka zbytkové fólie: Zbytek materiálu pro víčka se znovu navine na vřeteno se servopohonem.

Vaše požadavky na automatizaci – naše kompletní řešení

Jsme připraveni dodávat veškeré produkty pro automatizaci balicích strojů, včetně řídicích jednotek logiky a pohybu anebo hybridních jednotek.

Zajišťujeme také motory, pohony, snímače polohy, bezpečnostní zařízení, snímače teploty a další panelové komponenty. Vše jednoduše integrovatelné a s dobře známou značkou kvality a spolehlivosti Omron.

Snadné polohování v ose

K propojení a řízení veškerých pohonů stroje slouží karta pro řízení polohy (CJ1W-NC[]81), přičemž jako sběrnice pro řízení pohybu slouží sběrnice EtherCAT. Nemusíte tak zavádět komplexní kabeláž nebo provádět nastavování jednotlivých parametrů. Veškeré údaje jsou dostupné prostřednictvím jediného přístupového bodu a jediného programu.

Rychlostní profil S-křivky

Rychlostní profil servomotoru (R88D-KN[]-ECT) lze v PLC automatu naprogramovat pomocí standardní knihovny PLCopen FB; můžete například upravit zrychlování nebo zpomalování tlačné tyče podle obsahu tácku (zejména proto, abyste zabránili vystříknutí tekutin na prostor pro balení).

Prvotřídní regulace teploty zajišťující dokonalé uzavření

Teplotu čtyř topných těles jednotlivě reguluje čtyřsmyčková řídicí jednotka (CJ1W-TC002). Řízení typu 2-PID a funkce automatického ladění umožňují, aby během výroby každá smyčka regulace teploty reagovala na spuštění s minimálním překmitem a zajišťovala kvalitní odezvu na rušení.

Výsledkem je dokonalé uzavření už od prvního tácku, jehož fólie se dá snadno sloupnout.

Správný snímač pro správnou funkci

Široká řada snímačů Omron vám umožňuje detekovat průhledné tácky (E3X-SD), polohu tlačné tyče indexovací jednotky (HL-5000 / E3ZM) nebo zjišťovat maximální polohy plovoucího ramene (E3F2).

S tímto řešením souvisí

Další řešení automatizace