Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k OMRON Industrial Automation Company Information

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Informace o společnosti

Více informací o společnosti OMRON a o všem co děláme.

Věděli jste o tom, že společnost OMRON začala podnikat s lisem na žehlení kalhot? Že byla původně založena v Japonsku před více než 90ti lety? Že se pyšní velmi silným etickým kodexem? Chcete se dozvědět ještě více? Pak čtěte na dalších stránkách o naší filozofii a motu společnosti, kde se dovíte více.

Filozofie

Společnost OMRON

Společnost OMRON se sídlem v japonském městě Kyoto, je čelní světovou společností v oboru automatizace.

Společnost OMRON, v jejímž čele stojí prezident Junta Tsujinagi, byla založena v roce 1933 a v současnosti má ve více než 120 zemích a oblastech přes 29 000 zaměstnanců, kteří poskytují výrobky a služby zákazníkům působícím v nejrůznějších oborech, včetně průmyslové automatizace, výroby elektronických komponent a zdravotnické techniky. Společnost má ústředí pro Japonsko (Kjóto), Asii a Tichomoří (Singapur), Čínu (Hongkong), Evropu (Amsterdam) a Spojené státy (Chicago). Evropská organizace má vlastní vývojová pracoviště a výrobní provozy a poskytuje podporu místním zákazníkům ve všech evropských zemích.

Web společnosti OMRON Corporation
myomron planet misc

Nadšeni pro kvalitu

Na kvalitě záleží. My si ale myslíme, že nadšení pro kvalitu znamená ještě více. A toto nadšení, tento bezvýhradný závazek kvality představuje základ všeho, ...

Více informací

Životní prostředí

Firemní politikou společnosti OMRON je nabízet svým zákazníkům pouze produkty, které neškodí životnímu prostředí, tedy produkty vyrobené z chemicky nezávadných látek. Proto OMRON odstranil všechny nebezpečné látky ze své výroby.

Podívejte se na naší politiku životního prostředí

Udržitelnost

Pro nás je udržitelnost především o realizaci našich principů. „Zlepšovat kvalitu života a přispět k utváření lepší společnosti.“ Od roku 1959, kdy toto firemní motto stanovil náš zakladatel, přispíváme prostřednictvím našeho podnikání k řešení různých problémů ve společnosti.

Přečtěte si více o našem úsilí podporovat udržitelný rozvoj naší společnosti na globální bázi.

OMRON a udržitelnost

Prohlášení společnosti OMRON Group o otroctví a obchodování s lidmi

Společnost OMRON se snaží zajistit, aby nedocházelo k porušování lidských práv v žádné části našich obchodních a dodavatelských řetězců a abychom ani neměli podíl na porušování lidských práv jakoukoli jinou stranou. Přitom si uvědomujeme, že otroctví a obchodování s lidmi představují významný globální problém a že moderní otroctví by se v podnikání mohlo objevit v podobě nucené nebo dětské práce.

Každý rok vydává společnost OMRON „Prohlášení společnosti OMRON o otroctví a obchodování s lidmi“. V prohlášení se uvádí naše odhodlání dále posilovat náš závazek předcházet dětské a nucené práci a zároveň popisuje opatření, která přijímáme, abychom zabránili modernímu otroctví a obchodování s lidmi v jakékoli části našeho podnikání a dodavatelských řetězců.

Za toto prohlášení nese odpovědnost představenstvo a schválil ho člen představenstva, který je zmocněn správní radou.