Informace o společnosti

Více informací o společnosti Omron a o všem co děláme.

Věděli jste o tom, že společnost Omron začala podnikat s lisem na žehlení kalhot? Že byla původně založena v Japonsku před více než 80ti lety? Že se pyšní velmi silným etickým kodexem? Chcete se dozvědět ještě více? Pak čtěte na dalších stránkách o naší filozofii a motu společnosti, kde se dovíte více.

Filozofie

Společnost Omron

Společnost Omron se sídlem v japonském městě Kyoto, je čelní světovou společností v oboru automatizace.

Společnost Omron, v jejímž čele stojí prezident Yoshihito Yamada, byla založena v roce 1933 a v současnosti má ve více než 36 zemích přes 37 000 zaměstnanců, kteří poskytují výrobky a služby zákazníkům působícím v nejrůznějších oborech, včetně průmyslové automatizace, výroby elektronických komponent a zdravotnické techniky. Společnost má ústředí pro Japonsko (Kjóto), Asii a Tichomoří (Singapur), Čínu (Hongkong), Evropu (Amsterdam) a Spojené státy (Chicago). Evropská organizace má vlastní vývojová pracoviště a výrobní provozy a poskytuje podporu místním zákazníkům ve všech evropských zemích.

Web společnosti Omron Corporation
myOmron_planet.jpg

Nadšeni pro kvalitu

Na kvalitě záleží. My si ale myslíme, že nadšení pro kvalitu znamená ještě více. A toto nadšení, tento bezvýhradný závazek kvality představuje základ všeho, ...

Více informací

Životní prostředí

Firemní politikou společnosti Omron je nabízet svým zákazníkům pouze produkty, které neškodí životnímu prostředí, tedy produkty vyrobené z chemicky nezávadných látek. Proto Omron odstranil všechny nebezpečné látky ze své výroby.

Podívejte se na naší politiku životního prostředí