Služby a podpora

Spokojenost zákazníka je základním součástí všeho, co děláme.

Jestliže potřebujete další služby nebo pomoc, neváhejte se obrátit na některou místní pobočku v Evropě

Chcete-li proniknout do nových průmyslových oborů nebo na nové trhy mimo Evropu, můžeme vám pomoci díky naší jedinečné globální podpoře.

Semináře a školení

Pro specifické produkty, potřebujete specifické školení. Nabízíme Vám různé kurzy k zachování nejnovějších informací o produktech Omron.

Podívejte se na semináře a školení

Technické nástroje

Poskytujeme rozsáhlou technickou a inženýrskou podporu

Co hledáte?

  • Díly Omron EPLAN
  • Soubory CAD knihovny
  • Stažení softwaru
  • Katalogové listy a brožury
  • Soubory knihovny SISTEMA
  • Voliče výrobků?

Navštivte oddělení Nástroje

Technické služby

Jsme připraveni pomoci!

Projděte si oddělení našich technických služeb a seznamte se s různými službami, které nabízíme ­ např. bezpečnostní služby a opravy. Naše automatizační a testovací centrum vám umožní otestovat vaši aplikaci spolu s nejnovějšími řešeními a produkty. Pokud budete mít nějaké otázky technického rázu, náš tým technické podpory je zodpoví.

Technické služby
Service & Support

Technická podpora

I když je zpřístupněno velké množství technických informací, společnost Omron vyvinula specializované stránky, které poskytují další technické informace

Více informací

Události

Najdete nás na několika veletrzích a jiných akcích oboru automatizace v různých částech Evropy.

Více informací najdete v níže uvedeném kalendáři.

UDáLOST
Indumation2017_LOGO.png

Indumation.be

Indumation.be, 4. ročník nejkomplexnějšího belgického veletrhu pro automatizaci továren, procesů a infrastruktury bude významnou událostí pro všechny klíčové hráče a investory v odvětví. Inovace a automatizace jdou ruku v ruce se vším, co je připojené k digitálním a chytrým zařízením: od součástí nebo zařízení po kompletní špičkové systémy a řešení, které se nabízejí prostřednictvím této platformy pro všechna průmyslová odvětví (továrny a procesy), velké infrastruktury (přístavy, terminály, placené silnice, mosty a cesty...) a všechny průmyslové procesy (výroba, strojírenství, údržba, SCM, logistika a skladování, aktiva).

10 úno 2017

Belgie, Kortrijk

VíCE INFORMACí
UDáLOST
win_logo.jpg

WIN Automation

WIN Automation, nejdůležitější veletrh výrobního průmyslu v regionu Turecka a Eurasie, i nadále nabízí produkty a služby pro odborné návštěvníky v 7 průmyslových odvětvích. Díky velkému počtu mezinárodních vystavovatelů a návštěvníků veletrh představuje jedinečnou příležitost pro společnosti, které se chtějí zaměřit na nové trhy.

19 bře 2017

Turecko, İstanbul

VíCE INFORMACí
UDáLOST
HANNOVER-MESSE2.jpg

Veletrh v Hannoveru 2017

Jedná se o přední veletrh průmyslových technologií, který předvádí inovace a průlomová řešení ve všech klíčových odvětvích – tj. v průmyslové automatizaci a IT, oblastech energetické a ekologické technologie, dodavatelů průmyslových řešení, strojírenské výroby a služeb a výzkumu a vývoje.

Výbor pořadatelů veletrhu v Hannoveru zadal jako téma průmysl čtvrté generace, a veletrh je tedy místem, kde naleznete novinky z oblasti vývoje.

28 dub 2017

Německo, Hannover

VíCE INFORMACí