Přihlásit se

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Změnit heslo

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Inovace ve výrobě rozváděčů

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Inovace ve výrobě rozváděčů

Nová hodnota rozváděčů

Jakýkoli vývoj v návrhu a výrobě rozváděčů bude mít za následek rozvoj ve výrobních závodech, a přinese tak výhody nejen výrobcům rozváděčů, ale také koncovým uživatelům nebo výrobcům strojů.

Pokud je možné návrh rozváděčů, proces výroby rozváděčů a interakci obsluhy s rozváděči inovovat formou nových produktů, způsobů a technologií zapojení, výroba rozváděčů se stane jednodušší a učiní obrovský skok směr k efektivitě. Počínaje naším sdíleným konceptem Value Design for Panel *1 pro specifikaci produktů, nabízíme našim zákazníkům proces vývoje a inovace rozváděče.

*1 Value Design for Panel : Náš společný koncept Value Design for Panel (dále jen „Value Design“), pro specifikaci produktů používaných v rozváděčích vytváří novou hodnotu pro naše zákazníky. Kombinování produktů, které sdílejí koncept Value Design, dále zvyšuje poskytnutou hodnotu.

Lidé

Jednoduše a snadno pro výrobu rozváděčů

Snadná kabeláž

Svorkovnice s technologií „push-in plus“ zjednodušují zapojení.

 • Snadné zapojení: Používání našich svorkovnic s technologií „push-in plus“ je jednodušší než zasunutí konektoru sluchátek.
 • Pevně drží: Přestože je pro zasunutí třeba vyvinout méně síly, vodiče drží pevně na místě. Výsledkem našeho moderního návrhu mechanismu a výrobní technologie jsou pružné svorky, které umožňují snadné zasunutí vodiče při současném zajištění vysoké přídržné síly.
 • Práce oběma rukama: Konstrukce mechanismu svorkovnice umožňuje přidržení šroubováku a dovoluje vám tak mít obě ruce volné pro instalaci vodičů do svorek.
 • Možnost zapojení splétaných vodičů: Lze zapojovat vodiče s dutinkami, pevné nebo splétané vodiče.

Zapojení a uvolnění vodičů zepředu

Kabelové vstupy našich nezávisle vyvinutých svorkovnicových bloků s technologií „push-in plus“ směřují dopředu pro snadné zasunování vodičů.

Proces

Inovace procesu výroby rozváděčů

Efektivní návrh

CAD Knihovna našich produktů pomáhá snížit pracnost návrhu.

Partneři pro tvorbu CAD knihoven: Zuken, EPLAN

Rychlé přizpůsobení

Zařízení s jednotnými parametry umožňují snadno přizpůsobit rozváděče každému zákazníkovi.

 • Výška a hloubka našich produktů byla sjednocena a umožňuje snadné přizpůsobení stávajících návrhů.
 • Široký sortiment produktů s jednotnými parametry nabízí širší výběr: napájecí zdroje, časovače, měřicí a sledovací relé, patice (pro relé, časovače, senzoru úniku kapalin), SSR, svorkovnice na DIN lištu, regulátory teploty, monitory výkonu, UPS, EtherCAT
  .

Rychlejší zapojení

Jednotné metody zapojení a specifikace pomáhají zkrátit dobu dodávky.

 • Srozumitelné uspořádání svorek přispívá k přesnější práci.
 • Jednotné uspořádání svorek vstupů a výstupů umožňuje organizovat zapojení rozváděčů.
 • Svorkovnice s technologií „push-in plus“ významně zjednodušuje zapojení.
 • U svorkovnic s technologií „push-in plus“ není nutné spoje opětovně dotahovat. Pružná svorka drží dutinku nebo drát bezpečně a eliminuje tak problémy vznikající povolováním šroubů způsobeném vibracemi.

Celosvětová dostupnost

Naše produkty Value Design mají certifikaci CE, UL a CSA.

Rozváděče

Vývoj pro rozváděče

Úspora prostoru

Přidáním zařízení do nově dostupného prostoru můžete do rozváděče stejné velikosti namontovat více zařízení a rozšířit tak funkční možnosti rozváděče.

Nižší spotřeba energie (a tím také méně vyvíjeného tepla) umožňuje montáž všech modelů těsně vedle sebe při okolních teplotách 55 °C.

Menší nevyužitý prostor

Pomůžeme vám zmenšit velikost rozváděčů omezením rozestupů mezi kabelovody a nevyužitých prostorů.

Odolnost proti vibracím

Svorkovnice s technologií „push-in plus“ můžete použít při stavbě robustních rozváděčů, které vydrží vibrace při přepravě i provozu.

Zdokonalené proudění vzduchu

Použití komponent s jednotnou výškou zajišťuje nerušené proudění vzduchu. Výsledkem je dobrý odvod tepla. Snížení teploty uvnitř rozváděče zvyšuje spolehlivost, snižuje výskyt poruch a prodlužuje provozní životnost.

Zjistěte, co říkají naši zákazníci

eu web wepan 420 420 sol

Výrobce rozváděčů Wepan odmítá kompromisy v kvalitě

Seznamte se s Gertem van Wensenem, ředitelem společnosti Wepan v jižním Nizozemsku. Jako elektromontér a výrobce rozváděčů ví, že pro mnoho klientů je důležitá flexibilita a rychlost, odmítá ale kompromisy v kvalitě. To je jeden z důvodů, proč spolupracuje se společností Omron již více než dvacet let. „Nikdy jsme neměli problémy s jednotkami PLC nebo jinými součástkami.“

více informací

Zjistěte, co říkají naši odborníci