Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Inovace ve výrobě rozváděčů

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Inovace ve výrobě rozváděčů

Nová hodnota rozváděčů

Jakýkoli vývoj v návrhu a výrobě rozváděčů bude mít za následek rozvoj ve výrobních závodech, a přinese tak výhody nejen výrobcům rozváděčů, ale také koncovým uživatelům nebo výrobcům strojů.

Pokud je možné návrh rozváděčů, proces výroby rozváděčů a interakci obsluhy s rozváděči inovovat formou nových produktů, způsobů a technologií zapojení, výroba rozváděčů se stane jednodušší a učiní obrovský skok směr k efektivitě. Počínaje naším sdíleným konceptem Value Design for Panel *1 pro specifikaci produktů, nabízíme našim zákazníkům proces vývoje a inovace rozváděče.

*1 Value Design for Panel : Náš společný koncept Value Design for Panel (dále jen „Value Design“), pro specifikaci produktů používaných v rozváděčích vytváří novou hodnotu pro naše zákazníky. Kombinování produktů, které sdílejí koncept Value Design, dále zvyšuje poskytnutou hodnotu.

Lidé

Jednoduše a snadno pro výrobu rozváděčů

Snadná kabeláž

Svorkovnice s technologií „push-in plus“ zjednodušují zapojení.

 • Snadné zapojení: Používání našich svorkovnic s technologií „push-in plus“ je jednodušší než zasunutí konektoru sluchátek.
 • Pevně drží: Přestože je pro zasunutí třeba vyvinout méně síly, vodiče drží pevně na místě. Výsledkem našeho moderního návrhu mechanismu a výrobní technologie jsou pružné svorky, které umožňují snadné zasunutí vodiče při současném zajištění vysoké přídržné síly.
 • Práce oběma rukama: Konstrukce mechanismu svorkovnice umožňuje přidržení šroubováku a dovoluje vám tak mít obě ruce volné pro instalaci vodičů do svorek.
 • Možnost zapojení splétaných vodičů: Lze zapojovat vodiče s dutinkami, pevné nebo splétané vodiče.

Zapojení a uvolnění vodičů zepředu

Kabelové vstupy našich nezávisle vyvinutých svorkovnicových bloků s technologií „push-in plus“ směřují dopředu pro snadné zasunování vodičů.

Proces

Inovace procesu výroby rozváděčů

Efektivní návrh

CAD Knihovna našich produktů pomáhá snížit pracnost návrhu.

Partneři pro tvorbu CAD knihoven: Zuken, EPLAN

Rychlé přizpůsobení

Zařízení s jednotnými parametry umožňují snadno přizpůsobit rozváděče každému zákazníkovi.

 • Výška a hloubka našich produktů byla sjednocena a umožňuje snadné přizpůsobení stávajících návrhů.
 • Široký sortiment produktů s jednotnými parametry nabízí širší výběr: napájecí zdroje, časovače, měřicí a sledovací relé, patice (pro relé, časovače, senzoru úniku kapalin), SSR, svorkovnice na DIN lištu, regulátory teploty, monitory výkonu, UPS, EtherCAT
  .

Rychlejší zapojení

Jednotné metody zapojení a specifikace pomáhají zkrátit dobu dodávky.

 • Srozumitelné uspořádání svorek přispívá k přesnější práci.
 • Jednotné uspořádání svorek vstupů a výstupů umožňuje organizovat zapojení rozváděčů.
 • Svorkovnice s technologií „push-in plus“ významně zjednodušuje zapojení.
 • U svorkovnic s technologií „push-in plus“ není nutné spoje opětovně dotahovat. Pružná svorka drží dutinku nebo drát bezpečně a eliminuje tak problémy vznikající povolováním šroubů způsobeném vibracemi.

Celosvětová dostupnost

Naše produkty Value Design mají certifikaci CE, UL a CSA.

Rozváděče

Vývoj pro rozváděče

Úspora prostoru

Přidáním zařízení do nově dostupného prostoru můžete do rozváděče stejné velikosti namontovat více zařízení a rozšířit tak funkční možnosti rozváděče.

Nižší spotřeba energie (a tím také méně vyvíjeného tepla) umožňuje montáž všech modelů těsně vedle sebe při okolních teplotách 55 °C.

Menší nevyužitý prostor

Pomůžeme vám zmenšit velikost rozváděčů omezením rozestupů mezi kabelovody a nevyužitých prostorů.

Odolnost proti vibracím

Svorkovnice s technologií „push-in plus“ můžete použít při stavbě robustních rozváděčů, které vydrží vibrace při přepravě i provozu.

Zdokonalené proudění vzduchu

Použití komponent s jednotnou výškou zajišťuje nerušené proudění vzduchu. Výsledkem je dobrý odvod tepla. Snížení teploty uvnitř rozváděče zvyšuje spolehlivost, snižuje výskyt poruch a prodlužuje provozní životnost.

Zjistěte, co říkají naši zákazníci

Push-In Plus reduces wiring time by 20% at VBE Industrial Electronics
 • Push-In Plus reduces wiring time by 20% at VBE Industrial Electronics

  Push-In Plus reduces wiring time by 20% at VBE Industrial Electronics

  Dutch Panel Builder, VBE Industrial Electronics, recently realized a large project for Jansen Poultry Equipment, which develops and produces poultry housing systems with controls, for worldwide distribution. In just ten weeks, VBE supplied nearly one hundred control cabinets, lighting cabinets and junction boxes. A relatively short delivery time meant high efficiency during assembly was critical. By using Omron relays and sockets with the new Push-In Plus technology, VBE reduced the lead time per panel by two hours.

  02:21

Push-In Plus zkracuje dobu zapojení kabeláže o 20 %

S relé Omron je dodací lhůta zkrácena o 2 hodiny na každý řídicí rozváděč

více informací
eu web wepan 420 420 sol

Výrobce rozváděčů Wepan odmítá kompromisy v kvalitě

Seznamte se s Gertem van Wensenem, ředitelem společnosti Wepan v jižním Nizozemsku. Jako elektromontér a výrobce rozváděčů ví, že pro mnoho klientů je důležitá flexibilita a rychlost, odmítá ale kompromisy v kvalitě. To je jeden z důvodů, proč spolupracuje se společností Omron již více než dvacet let. „Nikdy jsme neměli problémy s jednotkami PLC nebo jinými součástkami.“

více informací