Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Silné stránky společnosti OMRON

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Naše silné stránky

Vyvinuli jsme více než 200 000 řídicích zařízení a aplikací, abychom vyhověli potřebám zákazníků po celém světě.

Od svého založení v roce 1933 se OMRON řídí filozofií svého zakladatele Kazumy Tateišiho „Strojům mechanickou práci, lidem nadšení z tvořivosti“. S tímto hlavním principem pokračujeme v práci na poskytování automatizace, která řeší problémy ve výrobním závodě.

Naše řídicí aplikace vyvíjíme z ohledem na místní podmínky, a to důkladnou a jemnou koordinací produktů z naší rozsáhlé nabídky až 200 000 produktů řídicích zařízení. Využíváme také náš globální systém podpory, který pomáhá zefektivnit výrobní závody po celém světě a vytvářet novou hodnotu.

Vývoj řídicích produktů a aplikací pro řešení výrobních problémů „10 m nebo méně“

K popisu struktury, která podporuje výrobní závody, používáme metaforu nadmořské výšky. V této metafoře jsou PLC a průmyslová PC, která shromažďují informace ze závodu a umožňují koordinaci se systémy vyššího řádu, umístěny v nadmořské výšce 10 m a senzory a další zařízení tvořící výrobní zařízení ve výšce 0 až 1 m. Nejsilnější jsme v oblastech „10 m nebo méně“. 

Zaměřujeme se na problémy tkvící ve výrobních závodech a výrobních linkách a vyvíjíme rozsáhlou řadu řídicích produktů a aplikací pro řešení těchto problémů. Tyto produkty a aplikace využívají špičkové technologie, jako je umělá inteligence, internet věcí a robotika, a před uvolněním do provozu jsou pečlivě vyladěny.

our strength en misc
Rozsáhlá řada více než 200 000 řídicích produktů ILOR+S
Naše rozsáhlá řada více než 200 000 řídicích produktů – včetně vstupních zařízení (jako jsou senzory), řídicích (logických) zařízení (jako jsou ovladače), výstupních zařízení (jako jsou servomotory a servopohony), průmyslových robotů a bezpečnostních zařízení – je založena na našich inovacích. Tyto produkty se souhrnně nazývají „produkty ILOR+S“. „ILOR+S“ je zkratka slov Input (Vstup), Logic (Logika), Output (Výstup), Robot a Safety (Bezpečnost), což jsou základní prvky při budování systému automatizované výroby. OMRON je jedinou výrobní společností s produktovou řadou, která zahrnuje zařízení pro všechny tyto prvky.
Najeďte kurzorem na Více informací
Řídicí aplikace, které pomocí softwaru jemně koordinují naši rozsáhlou řadu více než 200 000 řídicích produktů ILOR+S
Produkty ILOR+S, které poskytujeme, lze kombinovat podle účelu a uspořádání. Nabízíme až 250 řídicích aplikací, které pomocí softwaru tyto produkty jemně koordinují. Tyto aplikace umožňují pokročilou automatizaci, která kopíruje zručnost, neustále se učí a vyvíjí; zároveň rozumí lidským pracovníkům a pomáhá jim. To je něco, co může poskytnout pouze společnost OMRON, poskytovatel řešení s rozsáhlou řadou zahrnující všechny produkty ILOR+S potřebné pro systém automatizované výroby. Nadále se budeme věnovat výrobním otázkám a pracovat na vytvoření mnoha dalších různých aplikací.
Najeďte kurzorem na Více informací

Více než 1 600 prodejních techniků po celém světě vyvíjí aplikace a implementuje je na zákaznických závodech.

V našich centrech prodeje a podpory na celém světě pracuje více než 1 600 prodejních techniků. Tito specialisté, vybavení hlubokými znalostmi výrobních procesů, vyvíjejí aplikace k řešení problémů svých zákazníků a sdílejí a shromažďují znalosti a poznatky, které při tom získávají. Organizace společnosti OMRON jsou vytvořeny tak, aby uplatňovaly tyto znalosti shromážděné z mnoha různých výrobních závodů po celém světě tak, aby bylo možné rychle vyvíjet řídicí produkty a aplikace a vyladit je pro implementaci v jiných závodech. Naši prodejní technici se budou i nadále snažit každý den vyhovět potřebám výrobních závodů našich zákazníků, a tím vytvářet hodnotu.

our strength worldwide misc

Naše evropská automatizační centra

V první linii inovací v duchu koncepce i-Automation! pracujeme společně s našimi zákazníky na tom, aby se koncepce automatizace proměnily v reálné inovativní aplikace.

více informací
proof-of-concept european poc labs b fcard comp