Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Společnost OMRON jmenovala Fernando Colás generálním ředitelem evropské divize Industrial Automation Business (IAB)

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Společnost OMRON jmenovala Fernando Colás generálním ředitelem evropské divize Industrial Automation Business (IAB)

HOOFDDORP, Nizozemsko – Společnost OMRON dnes oznámila, že Fernando Colás, vysoce zkušený manažer, který ve společnosti působí již více než 37 let, byl jmenován generálním ředitelem divize Industrial Automation Business (IAB) v regionu EMEA. Colás ve funkci nahradí Seigo Kinugawa, který se vrátí do Japonska, kde povede oddělení Global Business Process a centrálu pro inovace v IT.

Fernando Colás se ke společnosti OMRON připojil v roce 1985, kdy pracoval v oddělení prodeje a marketingu. Právě tam se začala psát první kapitola jeho úspěšné kariéry. Během následujících 37 let strávil více než dvě desetiletí na manažerských pozicích, zastával mimo jiné post generálního manažera pro Iberii a manažera divize pro region EMEA.

Od roku 2015 Colás jako generální marketingový ředitel pro region EMEA vedl produktový a průmyslový marketing a technickou podporu. Vedle toho také dohlížel na integrace po fúzi. V této době se Colás zásadní měrou podílel na implementaci transformační strategie společnosti OMRON Value Generation 2020 (VG2.0), která výrobcům pomohla realizovat flexibilní, efektivní a udržitelnou výrobu díky zavedení konceptu innovative-Automation společnosti OMRON.

„Mám obrovskou radost, že se mohu této nové role ujmout,“ ujišťuje Colás a pokračuje: „Mým cílem je vést úspěšnou implementaci a realizovat první kroky v rámci dlouhodobého strategického plánu společnosti OMRON pro období do roku 2030 v regionu EMEA, protože stále nalézáme nové způsoby, jak pozitivně ovlivnit životy lidí na celém světě. Naše základní technologie v oblasti snímání, řízení, robotiky a umělé inteligence umožňují výrobcům přizpůsobit svou výrobu tak, aby se vypořádali s výzvami, kterým čelí dnes a kterým budou čelit v budoucnu.“

Společnost OMRON se snaží dále posilovat své ekologické iniciativy a za jeden z nejdůležitějších problémů, které je třeba řešit, si stanovila řešení výzev spojených se změnou klimatu a recyklací zdrojů. „Společnost OMRON neustále objevuje nové obzory a udržitelné inovace založené na sociálních potřebách jsou v DNA společnosti OMRON od jejího založení v roce 1933,“ připomíná Colás.

Fernando Colás, rodák ze Španělska, získal titul technického inženýra v oboru telekomunikací na univerzitě v Alcalá de Henares a magisterský titul MBA na obchodním institutu v Madridu (IE Business School).

Colás se nové funkce ujal 21. února 2022. Jeho nadřízeným pracovníkem je Junta Tsujinaga, prezident divize Industrial Automation Company ve společnosti OMRON Corporation. 

Sledujte společnost OMRON Industrial Automation na síti LinkedIn