Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Ověření konceptu

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Služba ověření konceptu (PoC) vám pomůže nastínit a vyřešit vaše potřeby v oblasti robotiky nebo průmyslové automatizace. Skutečná konfigurace se vždy liší podle zákazníka v důsledku různých výrobních postupů, zpracovávaných materiálů nebo prostředí použití. Z tohoto důvodu je důležité společně se službou PoC vyhodnotit proveditelnost požadavků na aplikaci.

  • Nulové riziko vaší investice

    Vaše aplikace je testována před implementací do výrobního prostředí. Testy zprostředkovávají technici z oblastí své působnosti a produktová řešení lze identifikovat ještě před vlastní investicí do produktu.

  • Rozsáhlé vědomosti a odborné znalosti v oblasti high-tech řešení

    Návrh výzkumu je třeba připravit se sadou předem definovaných klíčových ukazatelů výkonnosti. Například kolik obrobků je třeba zpracovat během jedné minuty, jaké jsou vlastnosti obrobků atd. Obvykle se jedná o součást širšího výrobního procesu.

  • Přenos znalostí s vysokou hodnotou

    Po službě ověření konceptu (PoC) obdržíte podrobnosti o studii se všemi souvisejícími dokumenty a videi. S těmito informacemi se dá snadno rozhodnout, zda v realizaci projektu pokračovat.

Vyžádejte si od nás podrobnosti

Kde služba ověření konceptu (PoC) probíhá?

Laboratoře PoC společnosti OMRON se nacházejí v celé Evropě. Nabízejí podporu automatizace místním zákazníkům v místních jazycích a jsou vybaveny robotickými ukázkovými články pro vysoce praktické využití automatizace. Laboratoře PoC spolupracují s technologickými automatizačními centry (ATC) v Barceloně a Argonay, která řeší především potřeby mezinárodních integrátorů a partnerů.

Laboratoře PoC

Zveme vás k získání praktických zkušeností s automatizačními technologiemi a nabízíme spolupráci při implementaci prvků zlepšujících vaši produkci. Osm laboratoří PoC v různých místech Evropy nabízí ukázkový systém s plně automatizovaným prostředím, včetně mobilní vnitřní logistiky. Na mapě si najděte nejbližší laboratoř.

Technologická automatizační centra v Evropě

Místa, kde inovační laboratoře OMRON, vybavené robotickými ukázkovými články pro vysoce praktické využití automatizace, nabízejí místním zákazníkům v místních jazycích podporu automatizace. Evropská technologická automatizační centra (ATC) jsou větší a orientují se především na výzkum. Návštěvníci se tu mohou seznámit s pokročilejšími řešeními, zaměřenými na potřeby mezinárodních integrátorů a partnerů. Centra ATC spolupracují s centry OMRON ATC v Japonsku, asijském Tichomoří, Číně, Koreji a Americe, s nimiž zkoumají možné využití nových technologií, například CNC, AI, integrace mobilních robotů do výrobních procesů a průmyslového internetu věcí.

Virtuální prohlídka laboratoře PoC

Fyzická návštěva jedné z našich laboratoří PoC už není bezpodmínečně nutná. V kterékoli z našich laboratoří můžeme uspořádat virtuální prohlídku, takže nás můžete navštívit na dálku. Díky prohlídce uvidíte vše na vlastní oči, prohlédnete si naše automatizační vybavení a poznáte naše zaměstnance, kteří vám službu poskytují.

Vyžádejte si od nás podrobnosti

Služby a podpora

engineer robot programming fcard prod

Servis robotů

Doba provozu je rozhodujícím faktorem pro integrované robotické řešení. Náš tým specialistů na servis robotů se postará, aby vaše zařízení zůstalo provozuschopné po celou dobu životnosti.

více informací