Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Nové materiály

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Ekologičtější balení

Po celém světě se vyrábí a likviduje příliš mnoho plastů. Obalový průmysl je jedním z hlavních přispěvatelů k tomuto přebytku plastů, který je třeba naléhavě minimalizovat. Toto odvětví čelí obrovskému úkolu vyvinout udržitelné alternativy, zatímco spotřebitelé vyžadují přehlednost a přísnější předpisy. Podporujeme zpracovatelský průmysl ve využívání nových a udržitelnějších materiálů, což považujeme za jedno z klíčových řešení pro snížení emisí skleníkových plynů.
Je nezbytné vyvinout obaly, které jsou šetrnější k životnímu prostředí, šetřit zdroje a spoléhat se na inteligentní a účinnější výrobní linky. Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci, která se může flexibilně přizpůsobit novým materiálům. Dbáme na to, aby byly balicí linky schopné udržet kvalitu a bezpečnost balených produktů i při použití více materiálů, které obsahují vyšší podíl recyklovaných surovin nebo jsou udržitelnější než tradiční plast z prvotních materiálů.

Náš přístup

K tomu, aby se procesy a technologie na ploše výrobního závodu byly schopny přizpůsobit změnám přicházejícím s novými materiály, a nebyla ohrožena dokonalá kvalita konečného produktu, je klíčová především kompatibilita:

 • Aby bylo možné přejít na nové materiály, musí být výrobní linky flexibilní.
 • Je nutné propojit stroje a řídit výměnu nových informací, která mezi nimi probíhá.
 • Je nutné kontrolovat výkon strojů za nových podmínek, aby se co nejvíce zabránilo vzniku odpadu.

Výhody našich řešení

S našimi automatizačními a robotickými řešeními pro různé materiály můžete:

 • Zajistit nadčasovost své balicí linky a připravit ji na používání ekologičtějších alternativ.

 • Optimalizovat využívání zdrojů a získávání materiálů.

 • Zajistit přesné plnění a optimalizovat manipulaci s materiálem, zatavení a správné značení pro vznik dokonalého primárního balení.

 • Správně manipulovat s tenčími recyklovanými fóliemi pomocí přesného systému řízení napnutí fólie pro zajištění maximální kapacity.

 • Zajistit dokonalé zatavení více druhů tenčích fólií citlivých na teplotu díky pokročilému algoritmu řízení založenému na umělé inteligenci.

 • Dosáhnout dokonalého značení vysokou rychlostí u tvarově proměnlivých, opakovaně uzavíratelných nebo pružných opakovaně uzavíratelných obalů díky výkonným kontrolním systémům.

 • Eliminovat nebo minimalizovat používání pásek a lepidel díky našim vysoce přesným robotickým řešením.

 • Bezpečně manipulovat se širokou řadou krabic vyrobených z recyklovaných vláken s nepravidelnými tvary, různou úrovní poréznosti a choulostivými povrchy pomocí speciálních uchopovacích modulů v našich robotických řešeních pro sekundární a konečné obaly.

Klíčové aplikace a řešení

unwinding film tension fcard sol

Řešení pro odvíjení

Pro prevenci uvíznutí a zajištění dokonalého odvíjení tenčích fólií s vyšším podílem recyklovaného obsahu je klíčová synchronizovaná regulace napnutí, podávání a řezání. Díky pokročilému systému řízení pohybu dosahujeme dokonalé kompenzace fólie pro zajištění dokonalého odvíjení role.

více informací
martini hffs spaghetti packaging fcard sol

Řešení pro dokonalé zatavování

Dokonalého zatavení dosahujeme tím, že v našich řešeních pro měření a řízení teploty využíváme umělou inteligenci. Naše senzory lze umístit velmi blízko tavných kleštin. Poruchy při měření jsou kompenzovány pomocí naší patentované technologie automatického nastavení filtru.

více informací