Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Implementace serializace na vaší výrobní lince

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Implementace serializace na vaší výrobní lince

Nejste si jisti dalším krokem při implementaci serializace? Kontaktujte nás v libovolné fázi procesu implementace serializace - od koncepčních studií a prvních pilotních projektů přes implementaci kompletních stanic na vašich linkách a pracovištích a integraci do nových strojů až po zlepšování a modernizaci cyklů.

Centrální úložiště a dodavatelský řetězec (úroveň 5)

Evropa / EMVS

securPharm / ACS Pharmaprotect

Výměnu serializovaných dat v Evropě pod záštitou evropského EMVS pro farmaceutické produkty lze realizovat např. pro prodeje v Německu prostřednictvím evropského hubu (router) nebo přímo do nahrávací struktury národního ověřovacího systému. V obou případech data přichází do asociace ACS PharmaProtect GmbH, která provozuje nahrávací strukturu národního ověřovacího systému ve spolupráci se společností securPharm e.V. Pro držitele rozhodnutí o registraci (MAH) je pro uvedení farmaceutického produktu na německý trh vyžadována smlouva s asociací ACS PharmaProtect GmbH.

Dvě možnosti, jak nahrát kódy, se prakticky realizují takto: 

  1. Přístup z několika míst/zemí: zde doporučujeme řídit výměnu dat prostřednictvím centrálního IT střediska v prostředí ERP/Master Data (úroveň 4) a poté je nahrát prostřednictvím European EMVS hubu (routeru).
  2. Řešení pouze pro jedno místo/zemi: kromě střediska EMVS lze realizovat přímé nahrání z místa úrovně 3 (prostřednictvím volitelného modulu konceptu řešení Omron) a řídit nahrání dat na národní úrovni přímo z rozhraní ACS.

SecurPharm a ACS se považují za model součást evropského štítu proti padělání léků. Pokud MAH uvádí léky na předpis na trh ve více než jedné evropské zemi, je třeba zajistit, aby byl související datový balík uložen v databázích příslušných národních ověřovacích systémů. Za účelem usnadnění poskytování dat národním ověřovacím systémům, má tzv. European-Hub (krátce: EU-Hub) pracovat ve formě routeru: Datové soubory budou při centralizovaném nahrávání opatřeny kódem země, který středisku EU-Hub umožní přenos dat do správné národní databáze. Díky tomu je vyžadováno pouze jedno prostředí a jedno nahrávání. Zavedené rozhraní do systému ACS MAH samozřejmě zůstane v provozu.

ACS poskytuje dvě funkce rozhraní: prostřednictvím portálu (HTTPS) nebo prostřednictvím strojového rozhraní (SFTP). V portálu ACS lze také získat přístup k celé řadě zpráv.

Více informací o securPharm

ERP/správa základních dat (úroveň 4)

Náš koncept FlexLayer podporuje výměnu s různými dodavateli řešení pro správu ERP / Master Data. Podrobnosti poskytneme na vyžádání.

Řešení pro závody a linky (úrovně 2 a 3)

Serializační stanice na klíč (zahrnuje úroveň 1)

Společnost Prestige Promotion komerčně zpřístupnila svoji osvědčenou stanici pro serializaci linky na základě zkušeností s miliony serializovaných balení ve vlastní společnosti jiným firmám. Toto řešení zajišťuje tisk a kontrolu a rovněž zvládá komunikaci serializovaného kódu. Navíc to dokáže s velmi vysokou mírou flexibility a dokáže se snadno adaptovat na různé koncepty nakládání a komunikace s master daty a rovněž s nadcházejícími změnami. Je přizpůsobeno potřebám menších a středních operací CMO, CPO, přebalování a farmaceutických výrobců.

Společnost Prestige Promotion, která sídlí v srdci Evropy v Kleinostheimu v Německu, nabízí širokou škálu řešení pro outsourcing, přebalování, distribuci a služby pro kosmetické a farmaceutické společnosti.

Společnosti Prestige Promotion a Prestige Packaging, disponující více než 20 lety praxe a přibližně 250 zaměstnanci, pomáhají farmaceutickým a kosmetickým firmám v překonávání nejrůznějších překážek v prodeji jejich produktů v Evropské unii. Flexibilita, spolehlivost a důraz na inovaci jsou proto základním principem pro všechny operace.

Viz také zkušenosti našich zákazníků.

Více informací

Serializační stanice na klíč (zahrnuje úroveň 1)

Řešení ModuTrack Track & Trace je okamžitě použitelné kompaktní a flexibilní značkovací a verifikační systém pro serializaci a agregaci pro farmaceutické balicí linky.

Toto řešení umožňuje integraci s různými systémy MES/ERP a používá horizontální a vertikální tiskové řešení REA JET k dosažení nejvyšší flexibility přizpůsobení různým velikostem kartonových krabic.

Společnost ETW Wollmershäuser GmbH se sídlem v Wolpertshausenu v německém státě Bádensko-Württembersko se specializuje na řídící technologie, kabely a průmyslovou elektroniku.

Se svými 28 zaměstnanci tato společnost implementuje nové systémy a konverzi systémů v množství odvětví – od farmaceutického průmyslu pro letectví a kosmonautiku. Portfolio této německé společnosti rovněž zahrnuje vlastní produkty, jako jsou regulátory motoru, pouzdra kamer a řídící zařízení nastíracích (oscilačních) dopravníků.

Další informace

Serializační stanice na klíč (zahrnuje úroveň 1)

Řada Masterprint PharmaJet nabízí okamžitě použitelná značkovací řešení pro širokou řadu farmaceutických produktů včetně blistrů, lahví, nádob, ampulek, zkumavek a kartonových balení (plochých (prázdných) a postavených (plných)). Řada PharmaJet podporuje serializaci kódu kompatibilního s GS1 a poskytuje spolehlivá, vynikající a cenově efektivní značkovací řešení splňující evropské nařízení o padělaných léčivech (jiné země na vyžádání). Společnost Masterprint Kft má sídlo v maďarské Iváncse jižně od Budapešti a stal se z ní přední regionální hráč ve značkovacích aplikacích.

Díky sesterským společnostem poskytujícím stroje a služby pro značení, tisk, vážení, porcování potravin a sekundární balení se skupina Masterprint Group stala důvěryhodným dodavatelem farmaceutického a potravinářského průmyslu a jiných odvětví ve střední a východní Evropě.

Další informace

Serializační stanice na klíč (zahrnuje úroveň 1)

Serializační stanice Transvis-CTI STE300 s označováním odhalujícím manipulaci poskytuje kompaktní a ergonomické řešení pro označování kartónů a kódování kompatibilní s nařízením FMD až pro 300 produktů za minutu. Stroje připravené k použití jsou vybavené vysunovacími značkovacími a štítkovacími moduly Blum-Weber, automatizačním zařízením Omron a otevřenou strukturou architektury IT, která umožňuje snadnou integraci serializačního softwaru, linky a řešení na straně serveru. Stanice lze volitelně kombinovat s moduly převažování, štítkovacími moduly a dalšími moduly.

Společnost Transvis-CTI má sídlo poblíž Orléans v samotném srdci Francie a rovněž má 30 let zkušeností v poskytování nových a použitých strojů na plnění, štítkování, značkování, balení, kontrolu a manipulaci ve farmaceutickém, potravinářském, kosmetickém, tabákovém, automobilovém a jiných odvětvích průmyslu.

Další informace

Serializace / software Track&Trace

Společnost Facilityboss sídlí v jižním Německu v Darmstadtu. Byla založena jako odnož Fraunhofer Institutu SIT a zaměřuje se na přední IT řešení s vysokou spokojeností zákazníků.

Společnost Facilityboss vyrábí různé standardizované produkty, které je možné přizpůsobit specifickým požadavkům. Systém pro sledování Facilityboss PLS (GS1 serializace) pro farmaceutický průmysl se již používá v různých závodech předních farmaceutických výrobců začleněných do indexu DAX a rovněž menších závodů CMO/CPO.

Někteří přední producenti již rovněž používají software pro aplikace v potravinářském a nápojovém průmyslu.

Další informace

Serializace / software Track&Trace

Společnost Adents se sídlem v Paříži ve Franci spolupracuje s předními farmaceutickými společnostmi v Severní Americe a Evropě na poskytování softwarových řešení pro identifikaci a sledování výrobků. Na více než 150 linkách se softwarem Adents se moduly PharmaPilot, PharmaSupervisor a PharmaExchange propojují s automatizační vrstvou a poskytují serializaci, agregaci, výměnu událostí a integraci do vrstev MES/ERP.

Standardní softwarová platforma je navržena jako rychlé rozhraní s IT prostředím poskytující snadnou interoperabilitu s hardwarovými zařízeními a vysokou úroveň flexibility pro uživatele.

Další informace

Tisková řešení (úroveň 1)

Společnost Domuno, založená v roce 1978 se sídlem v Cambridge ve Velké Británii, získala globální reputaci ve vývoji a výrobě kódovacích, značkovacích a tiskových technologií, které uspokojí požadavky výrobců a komerčních tiskáren.

Meziroční růst společnosti Domino, a to jak přirozený tak pomocí akvizic, je podpořen bezkonkurenčním odhodláním vyvíjet produkty, jehož výsledkem je portfolio obsahující komplexní softwarová řešení pokrývající primární, sekundární a terciární aplikace.

Inovativní přetiskové technologie na bázi inkoustového tisku, laserového tisku, nanášení štítků a termálního přenosu se nasazují pro aplikaci nejrůznějších dat, čárových kódů a jedinečných sledovacích kódů na výrobky a obaly v množství průmyslových oblastí, mezi které patří farmaceutický průmysl, potravinářství, nápoje a průmyslové produkty.

Další informace

Tisková řešení (úroveň 1)

Společnost REA JET vyvíjí a vyrábí prvotřídní systémy pro průmyslové kódování a značkování pro bezkontaktní průmyslové značkování. Portfolio produktů zahrnuje inkoustové tiskárny, laserové a sprejovací značkovací systémy, štítkovací řešení a také inkousty a spotřební materiál. Tyto prakticky orientované produkty jsou navrženy pro použití ve všech oborech a jsou celosvětově osvědčené ve všech průmyslových a obchodních segmentech. REA JET a REA VERIFIER (systémy pro ověřování kódů) jsou divize společnosti REA Elektronik GmbH se sídlem v Muehltalu v blízkosti Frankfurtu nad Mohanem. REA Card, další divize společnosti REA, vyvíjí a prodává bezhotovostní platební systémy.

Společnost REA Elektronik byla založena v roce 1982, je provozována svým vlastníkem a zaměstnává 300 lidí (2014). Veškeré výrobky REA JET jsou 100procentně vyrobeny v Německu.

Další informace

Komplexní poradenství v oblasti serializace a sledování a pomoc s dodržením norem

Společnost Vesdo Inc. je švýcarská konstrukční a konzultační firma, které je aktivní od roku 2000 a zaměřuje se na systémy odhalující falšované produkty. Aby se ochránili před podvody se značkovými produkty, zákazníci společnosti Vesdo úspěšně implementovali ověřovací technologie a serializaci výrobků. Jako přední společnost ve svém oboru stala se firma Vesdo průkopníkem a podílela se na více než stovce implementačních projektů v Evropě, přičemž slouží malým společnostem i velkým globálním dodavatelům 1. třídy. Více než 20 registrovaných patentů zákazníků a společnosti Vesdo svědčí o kreativitě této společnosti. Jádrem společnosti jsou vysoce kvalifikovaní zaměstnanci, kteří mají všichni vysokoškolský titul a rozsáhlé zkušenosti.

Společnost Vesdo Inc. rovněž vyvinula kalibrační referenci pro kamerové systému používané ve spojení s aplikacemi třídění kódů. Tyto skupiny standardizovaných kódů ve formě samolepicích štítků lze použít ke kalibraci kamerových systémů na výrobní lince.

Další informace

Komplexní poradenství v oblasti serializace a sledování a pomoc s dodržením norem

Společnost Omron je aktivním členem pracovní skupiny Open Serialization Communication Standard (Open-SCS). Iniciativa Open-SCS zřízená z podnětu poskytovatelů zdravotní péče se přímo zabývá regulací serializace produktů ve zdravotnickém průmyslu pro příští desetiletí.

Pracovní skupina Open-SCS je partnerem nadace OPC při rozvoji standardu open source v registru globálních názvů serializace balení.

Další informace