Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Robotický polohovač lahví od společnosti POSIMAT nabízí řešení pro neustálé změny formátu a složité designy

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Společnost POSIMAT, přední světový výrobce systémů pro manipulaci s lahvemi se sídlem v Barceloně, přináší další inovaci na trh v podobě POSIROBOTA. Tato novinka, vyvinutá ve spolupráci s roboty Delta Quattro společnosti OMRON, nabízí řešení pro neustálé změny formátu a složité designy některých lahví. Jedná se o univerzální, snadno použitelné, vysoce flexibilní a mimořádně konkurenceschopné řešení vyznačující se jemnou manipulací s lahvemi.

V reakci na rostoucí poptávku po robotických polohovačích uvedla společnost POSIMAT na trh svého POSIROBOTA, který splňuje potřeby vysoce konkurenčních a náročných sektorů, a tak dodává robotické řešení velkým průmyslovým společnostem v různých odvětvích: čisticí prostředky pro domácnost (domácí péče), kosmetika (osobní péče), potravinářský průmysl (potraviny), společnosti vyrábějící motorové oleje (motorový olej), farmaceutické společnosti (farmaceutický průmysl) a obecně všechny společnosti, které potřebují stroj s touto technologií.

Tento robotický polohovač POSIROBOT je ideální volbou pro sektor polohování, jehož důležitost vzhledem ke složitým designům některých lahví a potřebě neustálých změn formátu a jemné manipulace roste.

posimat a fcard sol

Jako přední světový výrobce strojů pro manipulaci s lahvemi, který má více než 40 let zkušeností v oblasti obalového průmyslu, vyvinula společnost POSIMAT vlastní robotický polohovač, který poskytuje řešení klientům požadujícím tento typ zařízení pro jejich výrobní linky.

Společnost POSIMAT představila svůj robotický polohovač vyvinutý ve spolupráci s roboty Delta Quattro společnosti OMRON, vybavený umělým viděním a automatizační platformou Sysmac. Společnost OMRON je světovou jedničkou v oblasti průmyslové automatizace, která se zaměřuje na poskytování integrovaných, inteligentních a interaktivních řešení, která reagují na aktuální poptávku na trhu při implementaci vysoce účinných flexibilních výrobních procesů. Díky tomu je ideálním partnerem pro tento projekt. Obě společnosti již přitom v posledních 15 letech spolupracovaly na dalších projektech.

posimat b fcard sol

Existuje několik pádných důvodů, proč se společnost POSIMAT rozhodla zvážit využití robotů pro tento nový polohovač. Patří mezi ně rychlost (jeden robot zpracuje mnoho lahví za minutu a současně lze použít více robotů), flexibilita (robotický systém dokáže manipulovat s lahvemi libovolného tvaru nebo velikosti bez nutnosti mechanického nastavení) a nenáročná údržba (bez nutností ručního zásahu).

posimat c fcard sol

Inovace, zkušenosti, optimální náklady a maximální efektivita. To vše stálo za vznikem robotického polohovače, který se liší od ostatních systémů na trhu. Jedná se o nový, technicky a ekonomicky konkurenceschopný systém.

Contact us for more information