Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Novou generaci robotů řady i4L SCARA

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Novou generaci robotů řady i4L SCARA

Řada i4L SCARA nastavuje nový standard na trhu s lehkými roboty SCARA a přináší mimořádný výkon za nejvýhodnější cenu.

Nový model i4L SCARA společnosti OMRON je kompaktní robot, který nabízí mimořádný výkon při nejnižších celkových nákladech na vlastnictví. Robot i4L poskytuje kvalitu spolu se škálovatelností, preventivní údržbou a flexibilitou integrace výrazně přesahující svou třídu.

Díky kompaktnímu designu a malým rozměrům je jeho instalace snadná a možná na stůl nebo na stěnu bez nutnosti dalšího vybavení nebo držáků. Skladné provedení a flexibilní programování modelu i4L je ideální pro nespočet robotických aplikací, včetně digitální montáže.

Model i4L nabízí jednoduchou integraci s jedinečným ethernetovým připojením v základním vybavení a maximální provozuschopnost díky interaktivním alarmům údržby a kopulovému světlu RGB. Stavová kontrolka pomáhá diagnostikovat problémy rychleji a efektivněji a maximalizuje hodnotu v každé fázi životního cyklu produktu. Je ideální do rychlých, opakovatelných aplikací a dodává se se třemi variantami pracovního dosahu (350, 450 a 550 mm).

„Společnost OMRON investovala velké prostředky, aby svými robotickými technologiemi pomohla zákazníkům k pokročilému a flexibilnímu výrobnímu prostředí,“ říká Motohiro Jamaniši, generální ředitel projektu rozvoje robotiky ve společnosti OMRON Industrial Automation Company, a dodává: „Nový robot i4L SCARA představuje klíč k dalšímu rozvoji této iniciativy. Poskytuje zákazníkům dobrý výkon a spolehlivost za dostupnou cenu. Systém i4L SCARA bezpečně automatizuje přepravu materiálu. Jedná se o oblast, která rychle začíná využívat průmyslové roboty v odvětvích po celém světě jako metodu řešení problémů s nedostatkem pracovních sil i k řízení rizik spojených s globálním šířením koronaviru.“

„Rychle se vyvíjející výrobní prostředí vyžadují rychlost a flexibilitu. Robot i4L SCARA od společnosti OMRON může pomoci společnostem tento problém vyřešit, protože je schopen neúnavně, přesně a bezpečně pracovat 24 hodin denně ve stejném prostředí jako lidé,“ říká Tom Mathias, prezident a generální ředitel společnosti OMRON Robotics and Safety Technologies.

OMRON’S i4L SCARA Robot Series
 • OMRON’S i4L SCARA Robot Series

  OMRON’S i4L SCARA Robot Series

  Introducing OMRON’s next generation I4-L Scara Robot Series The i4L is a compact SCARA robot which offers strong performance at the lowest cost of ownership. Simple integration with compact design, easy wall or table mounting and unique Ethernet or EtherCAT connectivity in the base. Maximize uptime by means of interactive maintenance alarms and an RGB dome light. Gain significantly greater performance for the lowest total cost of ownership. The i4L’s speed, inertia, and repeatability offer advance features providing the best performance necessary for your application. Learn more here:

  02:33

Mezi hlavní přednosti modelu i4L SCARA patří:

 • Jednoduchá integrace: Robot i4L se vyznačuje kompaktním designem a rozměry a nabízí jednoduchou integraci. Instalace ve vodorovné (v případě montáže na stůl) nebo svislé poloze (v případě montáže na stěnu) nevyžaduje žádné další adaptéry nebo držáky. Kabelové spoje lze uspořádat tak, aby procházely montážním povrchem nebo s ním byly rovnoběžné.
 • Maximální doba provozu: Model i4L pomáhá maximalizovat dobu provozu díky rychlejší diagnostice problémů. Jeho jedinečná a vysoce viditelná vícebarevná světelná kopule LED umožňuje prediktivní údržbu a poskytuje praktické informace o stavu robota.
 • Výkon: Model i4L nabízí na poměry lehkých robotů SCARA špičkovou setrvačnost a opakovatelnost a poskytuje veškerý potřebný výkon. Jednoduchá integrace a synchronizace při nasazení více robotů snižuje složitost nastavení a dobu programování.
 • Produktivita: Společnost OMRON pozvedla standardní roboty SCARA na novou úroveň a zajistila vyšší produktivitu na pracovišti. Rychlost modelu i4L pomáhá urychlit manipulaci s materiálem a snížit náklady na něj, ale také uvolňuje lidské zdroje na další úkoly, které maximalizují produktivitu.

Mezi další funkce patří:

 • Maximální nosnost 5 kg
 • Možnosti dosahu 350 mm, 450 mm a 550 mm 
 • Hmotnost verze 350 mm / 450 mm = 15 kg
 • Hmotnost verze 550 mm (hřídel 180 mm) = 16,38 kg
 • Hmotnost verze 550 mm (hřídel 350 mm) = 16,52 kg

Sledujte společnost OMRON Industrial Automation na síti LinkedIn