Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Robot OMRON SCARA i4L podporuje inovaci balicích linek

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Optimalizace balicích procesů pro kosmetické, farmaceutické a výživové produkty

Společnost MACCO, která je předním výrobcem balicích strojů a automatizačních systémů, integrovala roboty OMRON SCARA i4L-550L do svých balicích linek kosmetických, farmaceutických a výživových produktů, aby zvýšila produktivitu a urychlila procesy. Cílem společnosti MACCO je navrhovat a uvádět na trh stále více inovativní produkty, které optimalizují provozní dobu zkrácením prostojů stroje a posilují dozorčí roli obsluhy.

Hlavní výhodou použití robotu SCARA i4L-550L je zvýšení produktivity, urychluje totiž procesy a zároveň zachovává flexibilitu. Díky tomu se může společnost MACCO přizpůsobit různým cyklům, produktům, dávkám, velikostem a orientacím, aniž by to mělo vliv na provozní náklady. Robot navíc může provádět práci obsluhy při opakujících se nenáročných činnostech, jako je vkládání lahví do puků (plastová nádoba používaná k umístění jednotlivých produktů, může se jednat o lahve nebo ampulky) nebo umísťování uzávěrů či pumpiček do samotných lahví, což přispívá k lepšímu fyzickému a duševnímu zdraví obsluhy a zabraňuje zpomalení na výrobní lince.

Robot SCARA i4L-550L byl integrován do modulu MACCO „IN-LINE/S“ na začátku výrobního procesu víceformátové linky pro plnění a uzavírání lahviček, model „MRT-2-1/EL“. Společnost MACCO navíc používá inteligentní kameru OMRON MicroHAWK F430 se softwarem AutoVISION, 5megapixelovým senzorem, automatickým zaostřováním a alternativní konfigurací LED. Jedná se o prostorově úsporné řešení, které se snadno používá a umožňuje kontrolu formátu a přítomnosti, ověření orientace a menší kontroly kvality integrity lahví/nádob. Pro lepší komunikaci mezi stroji byla analýza vizualizace integrována do rozhraní HMI.

Všestrannost robotu SCARA i4L-550L, jeho kompaktní velikost a snadné programování umožnily společnosti MACCO vyvinout hned několik aplikací vhodných pro všechny stroje a linky, které tento typ upgradu vyžadují. Řada „MRT-2-1/EL“ dokáže díky použití otevřených puků se standardními podstavci a modulárními bočními rameny pracovat se stabilními i nestabilními lahvemi/nádobami. Díky objemovým dávkovacím jednotkám poháněným bezkartáčovými motory a „následným“ nebo statickým tryskám proti kapání dokáže zpracovávat polotuhé, tuhé, tekuté a pěnivé produkty o objemech od 2 ml do 1 litru.

Kromě toho je uzavírací stanice vybavena univerzálním podavačem, který umožňuje manipulaci s jakýmkoli typem uzávěru (šroub, koule, pumpička, malý spouštěč, kapátko a bezpečnostní uzávěry). Bezkartáčový motor umožňuje řízení utahovacího momentu. Při vývoji tohoto stroje se společnost MACCO spoléhala nejen na vysoce výkonné produkty společnosti OMRON, ale také na podporu a poradenství specialistů společnosti OMRON. Jejich spolupráce s techniky MACCO probíhala od návrhu až po spuštění stroje.

in-line macco fcard sol
Kontaktujte nás pro více informací