Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Integrovaná robotika OMRON u smluvního výrobce Vetipak

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Řešení balení s integrovanou robotickou kontrolou společností OMRON a B Electrical Engineering zajišťuje přizpůsobitelné procesy a vysoce kvalitní smluvní výrobu rychloobrátkového zboží (FMCG), jako jsou cukrovinky nebo luxusní produkty do domácnosti a pro péči o tělo.

S měnícími se potřebami spotřebitelů a rostoucím nedostatkem pracovních sil jsou robotické technologie vítaným doplňkem balicích procesů. Životní cykly produktů se zkracují a výrobci hledají větší flexibilitu. Přední smluvní výrobce Vetipak na tyto výzvy reagoval inovativním řešením automatizace, které kombinuje silné stránky lidí a technologií. Společnost Vetipak potřebovala automatizovat proces balení cukrovinek a luxusní kosmetiky a zároveň zajistit rychlost, přizpůsobitelnost a kvalitu. Rozhodla se pro automatizaci tří nových balicích linek s průmyslovou robotikou od společnosti OMRON, která tyto linky implementovala společně s partnerem pro řešení OMRON B Electrical Engineering.

Vetipak je nizozemská rodinná firma založená v roce 1997, která se stala jedním z největších smluvních výrobců v Evropě a spolupracuje s významnými značkami potravin a zboží. Poskytuje inovativní a přizpůsobitelná řešení pro přední společnosti v oblasti rychloobrátkového zboží, která jsou navržená speciálně pro jejich potřeby. Společnost Vetipak nabízí svým klientům kompletní řešení výroby a balení (od návrhu a inženýringu až po výrobu) – počínaje automatizací velmi složitého procesu balení, který by bez automatizace nebyl proveditelný, konče zajištěním vysokého výkonu nebo přizpůsobitelnosti do budoucna.

Inovativní přístup ke smluvní výrobě

„Nedávno jsme výrazně investovali do rozvoje našich zařízení v Nizozemsku, včetně plně řízené budovy s regulací teploty, tlaku vzduchu a vlhkosti, stejně jako do nejmodernějších automatizovaných výrobních linek s robotickou technologií,“ podotýká Mark van der Burgt, obchodní ředitel společnosti Vetipak.

Díky modernizovaným zařízením může společnost Vetipak působit na různých trzích od potravin, cukrovinek, přes krmiva pro domácí zvířata či spotřební elektroniku až po produkty osobní péče. Zároveň plánuje expanzi na nové trhy, například v oblasti věd o živé přírodě a zdravotnictví. Nová zařízení zajišťují bezpečnost a kvalitu a umožňují společnosti Vetipak balit velké množství produktů, které přicházejí v obrovských objemech. Společnost Vetipak je zodpovědná za to, že tyto produkty budou umístěny do správných balíčků, jako jsou maloobchodní a propagační balíčky, luxusní dárkové krabičky a speciální verze pro sezónní propagaci nebo bezcelní zóny.

Zjistěte více o robotických řešeních společnosti OMRON

Kontaktujte nás pro více informací

Související produkty

  • robotic integrated controller 600x400 prod

    Pro aplikace vyžadující vysokorychlostní zpracování řízení stroje, bezpečnosti, spolehlivosti a údržby.

  • viper-s850 prod

    Kloubový robot pro obrábění, sestavování a manipulaci s materiálem