Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k HB-Maschinenbau se spoléhá na technologii od společnosti OMRON

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Společnosti HB-Maschinenbau a OMRON se spojily, aby zautomatizovaly složité výrobní procesy pro stavební průmysl a vytvořily plně automatizovanou montážní linku. Řešení využívá robotiku a technologii snímání od společnosti OMRON ke zlepšení rychlosti a přesnosti výroby více typů produktů. Automatizované systémy zajišťují, že každý produkt splňuje vysoké standardy dříve, než se dostane k zákazníkovi. Tím, že se sníží závislost na manuální práci, toto partnerství nejen zvýší produktivitu, ale také umožní zaměstnancům soustředit se na strategičtější úkoly.

Hlavní výhody

 • Plně automatizovaná montážní linka zvyšuje efektivitu automatizací složitých výrobních procesů ve stavebnictví.
 • Technologie snímání spolu s robotikou zajišťují kontrolu kvality a spolehlivost.
 • Škálovatelné automatizační řešení pro různé aplikace, se značnými přínosy v oblasti nákladů a výkonu.
 • Nahrazení 20 až 30 manuálních pracovních stanic zaměstnancům umožňuje soustředit se na kreativní úkoly s vyšší přidanou hodnotou.

Komplexní výrobní systém pro zákazníka ve stavebnictví využívá robotiku a technologii snímání od společnosti OMRON

Společnosti, které chtějí racionalizovat a automatizovat manuální výrobní procesy od základů, potřebují holistický přístup a dokonale koordinované technologie. Nestačí začít jen v jednom bodě. „Jednotlivé kroky musí být hladce propojeny. Odbornost v oblasti automatizace je velmi důležitá,“ říká Stefan Lemberger, projektový manažer v oddělení automatizačního designu společnosti HB-Maschinenbau GmbH. Společnost z městečka Metten v bavorském okrese Deggendorf je jednou z předních německých strojírenských společností a jako dodavatel „vše v jednom“ nabízí širokou škálu služeb souvisejících s individuální výrobou dílů, kompletními systémy a speciálními stroji. 

Když se renomovaný zákazník ze stavebnictví obrátil na tým společnosti HB-Maschinenbau, aby automatizoval různé, někdy velmi složité výrobní procesy, které byly dříve zadávány externě, bylo jasné, že bude využita robotika a technologie od partnerského OMRONU: „Zajímala nás především prověřená kvalita, co nejhladší integrace a dobrý poměr mezi cenou a výkonem. V oblasti zpracování obrazu jsme věnovali pozornost prefabrikovaným řešením mezi zpracováním obrazu a robotikou, abychom si ušetřili práci."

Společnosti HB-Maschinenbau a OMRON spojily své síly k realizaci tohoto projektu plně automatizované montážní linky. Zpracovává komponenty do sedmi různých typů výrobků, které se liší způsobem montáže. V některých případech jsou také instalovány různé varianty určitých jednotlivých dílů, aby se získal jiný produkt.

Kontaktujte nás pro více informací
 • e3nx fa 21 prod

  Vysoce výkonný digitální optický zesilovač

 • fhv7 module side prod

  Velmi přesná vysokorychlostní kontrola a měření

 • viper-s850 prod

  Kloubový robot pro obrábění, sestavování a manipulaci s materiálem

 • i4L 800x800 web prod

  Nový robot i4L pro přesné obrábění, sestavování a manipulaci s materiálem