Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Aplikace balení OMRON: proces nakládání a vykládání

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Udržujte svůj provoz v hladkém chodu

S rostoucí poptávkou po maximálně personalizovaných produktech je třeba přizpůsobit tradiční linky hromadné výroby tak, aby odpovídaly novým potřebám trhu: širší možnosti výběru, více zakázkových objednávek, rychlejší dodávky, přesto zachování nejvyšších standardů kvality. Stručně řečeno, linky musí získat agilnost.
 
Klíčem k úspěšnému zahájení agilní výroby je optimalizace procesu nakládání a vykládání. Naším cílem je podpořit vás na této cestě k optimalizaci tím, že zhodnotíme, jak tento proces ovlivňuje výkon vašich operací, a poskytneme vám řešení pro jeho zlepšení.

Náš přístup

Jako globální partner pro řešení optimalizujeme proces nakládání a vykládání na úrovni podniku, linky a stroje, abyste získali maximální propustnost, dostupnost výroby a zaručili bezpečnost a kvalitu vašeho produktu. Neustálým zlepšováním výkonu vašich operací na těchto třech úrovních vám pomůžeme maximalizovat ziskovost a flexibilitu ve vašem výrobním závodě.

Úroveň podniku

Výzvou dnešní doby je mít výrobní model, který se snadno přizpůsobí velmi rychle se měnícím požadavkům spotřebitelů za nejlepší možnou cenu. Klíčem k reakci na tento trend trhu jsou flexibilní a kompletně přestavitelné výrobní závody, které optimalizují tok zboží, zásob a WIP.

Naše řešení

Až dosud byly řešením pro přesun zboží po továrně dopravníky, jenže zabírají velkou plochu podlahového prostoru, nejsou flexibilní, jsou nákladné a vyžadují značnou údržbu. Změna tohoto přístupu na skupinu robotů s inteligentní interkonektivitou usnadňuje tok linky. Vaše agilnost se výrazně zvýší, kdykoli to budete potřebovat. Naše robotické řešení nejen optimalizuje tok zboží po celém závodě, ale také minimalizuje WIP, snižuje množství odpadu, riziko kontaminace, zmetkovosti a ztrát. Optimalizujte tok zboží, maximalizujte zisk!

Výhody přestavitelné výrobní linky

 • Propojení aktiv ve výrobních linkách

 • Snížení nákladů ukládáním pouze toho, co je potřeba na linkách

 • Sledovatelnost všech zásob snižuje prostoje

 • Omezení rizika převrhnutí

 • Upřednostnění práce pouze u úkolů s přidanou hodnotou

Úroveň linky

Poptávka spotřebitelů po široké řadě produktů zvyšuje tlak na účinnost a standardy kvality. Nákladné a časově náročné zahálení linky, nesprávné balení způsobující zastavení a problémy s integritou kontejnerů jsou jedny z největších problémů, které ovlivňují propustnost linky a produktivitu pracovníků.

Naše řešení 

Společnost OMRON nabízí širokou řadu robotických řešení, která nejen zlepšují propustnost, ale také umožňují pracovníkům, aby se mohli soustředit na úkoly s přidanou hodnotou. Naše řešení zlepšují proces doplňování zásob u linek (LSR), odstraňují zahálení linek a lidské chyby a optimalizují proces paletizace. Příkladem jsou řešení selektivního kompatibilního montážního robotického ramena (SCARA), jejichž úkolem je plnění lahví nebo jiných nádob, kolaborativní roboty zajišťující podávání do nástrojů na rozkládání krabic, případně vysokorychlostní paralelní robotická řešení používaná pro orientaci a zarovnání položek. Maximalizujte svou návratnost investic a bezpečnost linky, to je základ!

Výhody úkolování robotů povinnostmi bez přidané hodnoty

 • Údržba výroby zaručuje zlepšení OEE linky

 • Lze ověřit správnou kombinaci balení a produktu

 • Lze přidat štítek šarže umožňující sledovatelnost ve výrobě

 • Lze se vyhnout opakujícím se úkolům a snížit zatížení pracovníků

Úroveň stroje

Elektronické obchodování a balení připravené pro maloobchodní prodej i přizpůsobení nových produktů jsou koncepty, které vyžadují efektivní manipulaci s produkty v navazujících procesech. Udržování propustnosti stroje v tomto scénáři, kde je účinná manipulace s produkty nutností, vyžaduje řešení, jež zaručují nejvyšší přesnost a opakovatelnost při operacích pro výběr a umístění, řízení výrobních postupů a řízení kvality.

Naše řešení

Naše široká řada automatizovaných a robotických řešení optimalizuje propustnost, dostupnost a kvalitu podle vašeho konkrétního výrobního nastavení. Optimalizujeme průtoky a řízení výrobních postupů prostřednictvím našeho jediného regulátoru, který se stará o všechny funkce: pohyb, vizi, bezpečnost a robotiku. Naše automatické řízení polohy zboží zabudovaného v naší řídicí platformě Sysmac umožňuje plnou kontrolu nad dopravníkem bez poškození produktů. Dodávejte řešení připravená pro maloobchodní prodej a správným způsobem odesílejte správné produkty ve správný čas!

Výhody optimalizace funkcí stroje

 • Konstrukce robota je vhodná pro ekologické čistění

 • Snížené riziko kontaminace a ohrožení zdraví i bezpečnosti

 • Orientace a třídění optimalizující navazující procesy

 • Kontrola a sledovatelnost integrovaným kamerovým systémem

 • Nižší mzdové náklady

 • Vylepšená prezentace

 • Flexibilita provozu a vylepšené OEE linky

Podívejte se na naše portfolio aplikací

Reference zákazníků (naše technologie v praxi)

Ve společnosti OMRON rádi nasloucháme svým zákazníkům. Mohli bychom strávit celý den nasloucháním vašim potřebám – inspiruje nás to k tomu, abychom přišli s novými nápady. A protože našim zákazníkům, kteří používají balicí stroje, nasloucháme více než dvacet let, není žádné překvapení, že jsme měli stálý proud inovativních nápadů. Ale než abychom vám o nich říkali, napadlo nás, že byste o nich raději slyšeli od lidí, jako jste vy: od našich zákazníků.

seafood parlevliet fcard comp

Automatizované řešení na porcování ryb zajistilo společnosti Seafood Parlevliet kvalitu a nákladovou efektivitu

Nizozemská firma zpracovávající ryby dosáhla díky automatizované výrobní lince 75% snížení manuální práce a až pětinásobné rychlosti. Řešení vytvořené společností Innovotech BV, která je místním partnerem pro automatizaci, obsahuje řídicí a kamerové systémy od společnosti OMRON a zajišťuje firmě konkurenceschopnost v Nizozemsku.

více informací

Interesting to Read

Zajímáte se o novinky v oboru? Navštivte naše blogy a získejte aktuální informace!

finance lease fcard tr sol

Cenově dostupná automatizace: Pronájem kobotů a mobilních robotů pro flexibilitu výrobního procesu

04. březen 2021 V souladu s přesunem k průmyslu 4.0 stále více výrobců nasazuje automatizaci výroby jako způsob zefektivnění procesů a zvýšení produktivity. Klíčovým aspektem je zde použití robotů, často pracujících společně s lidmi v továrně. Mnoho společností se však může zdráhat investovat do další automatizace, zejména v důsledku hospodářských obtíží vyvolaných onemocněním COVID-19. Pro výrobce hledající cenově dostupné řešení jsou implementovány struktury nákladů s možnostmi leasingu, které umožňují prosadit adaptabilitu výrobního procesu.

více informací

Související produkty

Jak vám můžeme pomoci?

Zavolejte nám

Kontaktujte místního prodejce

Zeptejte se

Většina otázek je zodpovězena do 24 hodin

Aplikace balení OMRON: proces nakládání a vykládání

Prvním krokem k transformaci výrobních linek je optimalizace procesu nakládání a vykládání. Dále je nutné vyhodnotit, jak to ovlivní výkon vašich operací na úrovni podniku, linky a stroje.

load&unload page images 2 fcard sol

Prosím vyplňte všechna povinná pole označená *. S vašimi osobními údaji bude nakládáno důvěrně.

Text error notification

Text error notification

Text error notification

Text error notification

Text error notification

Text error notification

Country error notification

Text area error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Děkujeme Vám za odeslání vašeho požádavku. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download