Reference zákazníků | OMRON, Česká republika

Přihlásit se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Registrovat se

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za registraci u společnosti Omron

E-mail k dokončení registrace účtu byl odeslán na adresu

Návrat na webovou stránku

získejte přímý přístup

Níže zadejte své údaje a získejte přímý přístup k obsahu na této stránce

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Objevili se technické potíže. Odeslání Vašeho formuláře nebylo úspěšné. Prosím přijměte naši omluvu a zkuste to znovu později. Podrobnosti: [detaily]

Download

Děkujeme za váš zájem

Nyní máte přístup k Reference zákazníků

E-mail s potvrzením byl odeslán na

Pokračovat na stránku

Prosím nebo získejte přímý přístup a stáhněte si tento dokument

Reference zákazníků

Ve společnosti Omron zákazníkům nasloucháme. A strávili bychom tím klidně celý den – jejich potřeby nás totiž inspirují. A protože takto našim zákazníkům z oblasti obalových strojů nasloucháme více než 20 let, nikoho asi nepřekvapí, že jsme přišli s pěknou řádkou dobrých nápadů.

Ale místo vyprávění o těchto nápadech byste možná raději slyšeli názor od lidí, jako jste vy – od našich zákazníků.

martini packaging sol

Martini zdokonaluje balení těstovin pomocí technologie OMRON

Italská společnost Martini Srl vyrábí vysoce přesné vážicí a balicí stroje pro potravinářský průmysl. Její nový balicí systém MCRS-VD umožňuje zabalit až 180 balení těstovin za minutu. Jádrem řešení je jednotka pro řízení strojů OMRON NX701-1600, která ovládá pohyb systému MCRS-VD. Technologie dokonalého zatavování NX-TC Perfect Sealing společnosti OMRON umožňuje koncovému uživateli zvýšit stabilitu termoregulace a snížit náklady spojené s použitím balicích fólií.

více informací
diva-international fcard sol

Autonomní mobilní roboty zjednodušují intralogistiku ve společnosti Diva International

Velké společnosti stále více využívají robotiku ke zjednodušení manuálních procesů v továrnách a skladech. Příkladem je společnost Diva International se sídlem v italské Umbrii, která chtěla transformovat svůj systém pro přepravu vlhčených ubrousků z výrobního závodu na paletovací platformu ve stejném skladu. Nechala proto svého poskytovatele správy zařízení, společnost FM Vision, vyvinout nový automatizovaný systém využívající pět autonomních mobilních robotů (AMR) OMRON a jednotku pro řízení strojů Sysmac NJ od společnosti OMRON. Díky tomu jsou její procesy bezpečnější, efektivnější a flexibilnější.

více informací
seafood parlevliet fcard comp

Automatizované řešení na porcování ryb zajistilo společnosti Seafood Parlevliet kvalitu a nákladovou efektivitu

Nizozemská firma zpracovávající ryby dosáhla díky automatizované výrobní lince 75% snížení manuální práce a až pětinásobné rychlosti. Řešení vytvořené společností Innovotech BV, která je místním partnerem pro automatizaci, obsahuje řídicí a kamerové systémy od společnosti OMRON a zajišťuje firmě konkurenceschopnost v Nizozemsku.

více informací
Omron’s complete part feeder solution provides production line flexibility at packaging manufacturer
 • Omron’s complete part feeder solution provides production line flexibility at packaging manufacturer

  Omron’s complete part feeder solution provides production line flexibility at packaging manufacturer

  An integrated approach combining vision, robotics and a versatile feeder. A Danish packaging manufacturer that specialises in airbags for securing and safeguarding cargo, needed to introduce new parts, such as plastic air valves, into their production line. Instead of adding a new large bowl feeder, they looked for an innovative, flexible and space-saving solution. DamGaard Automatik, a Danish systems integrator, recommended Omron’s AnyFeeder Solution for the job, combined with Omron’s Smart Vision MX and an eCobra 600 robot.

  02:20

Kompletní řešení podavače součástek zajišťuje flexibilitu výrobních linek

Integrovaný přístup kombinující kamerové systémy, robotiku a univerzální podavače.

více informací
Robot-assisted packaging: 30% more productivity
 • Robot-assisted packaging: 30% more productivity

  Robot-assisted packaging: 30% more productivity

  Combilo - a leading fruit and vegetables wholesaler in the Netherlands, recently installed a new robot-assisted packaging line and, overnight, increased productivity by 30%. The new packaging line includes delta robots and vision system from Omron and was built by the systems integrator EasyPack Technologies. Discover how our integrated solutions can boost your productivity by 30%

  02:21

O 30 % vyšší produktivita a méně chyb

Paralelní roboty a kamerový systém zrychlují linku na balení paprik

více informací
omag 420 x 300 sol

Sledujte datum spotřeby!

Moderní balicí stroj, který je kompaktní, spolehlivý, plný inovativních funkcí a nabízí snadný přístup k součástem. Přečtěte si o funkcích nové řady tyčinkových balicích strojů, které zkonstruovala společnost Omag ve spolupráci se společností Omron pro výrobu léku „Okitask“ společnosti Dompé.

více informací
Serialization realized for pharma producers, re-packers and CMO's

Farmaceutický smluvní výrobce

Jak dodal smluvní výrobce 1 000 000 serializovaných balení různým farmaceutickým zákazníkům s různými normami a postupy... a v síti různých výrobních závodů, smluvních výrobců, přebalovacích závodů a dalších poskytovatelů služeb – a to vše v souladu s předpokládanými předpisy EU o centrální registraci všech jedinečných kódů?

více informací
Omron helps Line Equipment develop more advanced packaging machines

Pomáháme společnosti Line Equipment vyvíjet lepší stroje

V rozhovoru se dozvíte, jak může implementace našich softwarových a hardwarových řešení do strojů Line Equipment, společně s námi poskytovanou podporou, pomoci dodávat na trh nové produkty.

více informací
New-Motion, developing a gantry robot palletiser

Společnost New-Motion vyvíjí gantry roboty pro paletování

Svými zkušenostmi a technickou podporou pomohla společnost Omron s vývojem a konstrukcí nového paletovacího zařízení. Definovala řadu nových cílových trhů pro nový typ zařízení PLC, do nichž patří i potravinářský a nápojový průmysl.

více informací
Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace
 • Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace

  Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace

  Finnish manufacturer Jomet builds comprehensive systems for the packaging industry, from product handling and quality control to labelling, palletizing and wrapping. Working with major online retailers, Jomet faces continuing demands for innovative solutions, and with Omron's help they are creating machines that are fast and reliable, and which deliver beyond the end-users' expectations.

  03:15

Stroje, které překonávají očekávání uživatelů

Finský výrobce strojů Jomet vyrábí širokou řadu balicích jednotek a dokáže velmi rychle reagovat na inovace požadované zákazníky.

více informací
eu ct auxpama webimages 420x300 sol

Nový nařezávač pečiva ušetří 55 % času

Španělská společnost Auxpama specializující se na automatické pekárny pečiva, nedávno představila nový automatický nařezávač, který vytváří zářezy na bpečivu ještě před upečením. Konstrukce automatu je natolik pokročilá, že redukuje dobu procesu z více než 6 minut na 2,45 minuty. Jádrem celé technologie je unifikovaná řídicí platforma Omron Sysmac.

více informací
eu ct ecocaps webimages 420x300 sol

Nové balicí stroje pro nápoje automatizují všechny stanice pomocí jediné vysokorychlostní sběrnice

Když se italská společnost Ecocap’s, specialista na balicí stroje, rozhodla vyvinout nový stroj pro trh energetických nápojů, byla to příležitost adaptovat nový automatický model na platformě Omron Sysmac. Základní myšlenkou bylo vyvinout systém pro plnění až 20 000 plechovek za hodinu s využitím automatizace všech stanic pomocí vysokorychlostní sběrnice EtherCAT.

více informací
Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable
 • Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable

  Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable

  Converging solutions is a supplier of converging and end of line stacking solutions throughout the packaging industry. Learn how Converging Solutions and Omron partner to face the challenges in Converging Solutions' changing market. 0:24 Introduction Converging Solutions 0:39 Market changes for Converging Solutions 1:18 Why Omron 1:54 Technical challenges 2:26 Partnership between Omron and Converging Solutions 2:52 The Pack Stacker 4:14 Costs: more for less 5:06 Design, training, construction and installation

  06:02

Vyrábějte víc a rychleji a vybudujte si globální klientelu

Balíkovač Pack Stacker od společnosti Converging Solutions je v britském potravinářském průmyslu široce rozšířen pro automatické balíkování předlisovaných balíčků. Pokud ale měla být společnost konkurenceschopná v jiných než potravinářských oborech a v jiných zemích, potřebovala, aby stroj dokázal vyrábět víc a rychleji.

více informací